Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker Modul - klasyka w Twoim domu

Berker Modul

Seria Berker Modul to produkty, które w naszym sklepie internetowym cieszą się niemałym powodzeniem. Każdy znajdzie coś dla siebie przede wszystkim ze względu na szeroki zakres oferty, wysoką jakość poszczególnych elementów oraz konkurencyjne ceny. Asortyment świetnie sprawdza się w budownictwie wielomieszkaniowym i komercyjnym.

Berker Modul - klasyczne wzornictwo w dobrej cenie

Produkty z tej serii charakteryzują się niezwykle wysoką jakością wykonania, klasycznym wzornictwem, jak również prostymi i funkcjonalnymi formami. Łączniki, ramki, klawisze, gniazda, płytki czołowe oraz dodatki – to niezawodne części, dzięki którym udoskonalisz system instalacji elektrycznej. Minimalizm w połączeniu z nowoczesnością oraz innowacyjne rozwiązania w optymalnym stosunku jakości do ceny.

Zachęcamy do zakupu produktów z linii Berker Modul. Sprawdź poszczególne podkategorie i pozwól sobie na komfort w prywatnej, jak i biznesowej przestrzeni. Całą serię rekomendują najlepsi specjaliści z branży elektrycznej. 

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner