Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Gniazdka i puszki Berker K.1 to nowoczesne rozwiązania designerskie w popularnych i powszechnych gniazdach pojedynczych, włącznikach i zaślepkach. Produkty stanowią połączenie minimalizmu i wyrafinowanego gustu, a przy tym wciąż skutecznie zaznaczają swoją obecność w każdym wnętrzu. Cała linia składa się z wielu różnych produktów, w tym ramek idealnym do montażu zarówno pionowego, jak i poziomego.

Ramki i puszki - Berker K1

Ramki i puszki Berker K1 – wysokiej jakości osprzęt elektroinstalacyjny

Wszystkie puszki i ramki Berker K.1 poprzez wykorzystanie ponadczasowego wzornictwa, przejawiają się przede wszystkim w prostocie i funkcjonalności. Z kolei dzięki rozmaitym wzorom i kolorom doskonale sprawdzą się w wyszukanych aranżacjach, klasycznych pomieszczeniach, a także w mieszkaniach jednorodzinnych i wielorodzinnych lub biurach. Seria produktów stanowi jedną z najbardziej popularnych serii osprzętu elektroinstalacyjnego marki Berker, a jest to zasługą nietuzinkowego, nieco wypukłego kształtu, który nadaje każdej ramce ponadczasowy wygląd.

Seria ramek i puszek Berker K.1 w ofercie naszego sklepu jest dostępna w kilku klasycznych wariantach kolorystycznych, co sprawia, że elementy europejskiej marki świetnie uzupełniają niemal każdy wystrój wnętrza. Ramki i puszki można nabyć w takich kolorach jak biały i kremowy połysk lub matowy kolor przypominający aluminium.

Puszka i ramki Berker K1 – atrakcyjna kolorystyka

Ramki i puszki Berker K.1 to ukłon w stronę standardowych i minimalistycznych kształtów produktów. Tworzywo termoplastyczne, czyli materiał, z którego wykonywane są produkty, charakteryzuje się ponadczasowym kształtem oraz uniwersalnymi kolorami takimi jak:

  • lśniący biały,
  • matowy aluminiowy,
  • antracyt mat,
  • lśniący kremowy.

Ramki i puszki Berker K.1 – wielofunkcyjność

W naszej ofercie znajduje się kilka modeli ramek i puszek Berker K.1. Każdy produkt różni się między sobą przede wszystkim liczbą miejsc przeznaczonych na gniazdka i urządzenia elektryczne. Dostępne są takie warianty jak:

  • ramka pojedyncza,
  • ramka podwójna,
  • ramka potrójna,
  • ramka poczwórna,
  • ramka pięciokrotna.

Ramki z większą ilością miejsc są doskonałym sposobem na estetyczne zainstalowanie kilku potrzebnych sprzętów w jednym miejscu. Dodatkowo ze względu na dowolność poziomu montażu ramka może być pozioma lub pionowa, dzięki czemu produkt łatwo dostosujemy do wymiarów ścian. Produkty mogą mieć również ochronę IP44 w przypadku zastosowania zestawu uszczelek. Pozostałe produkty z serii Berker K.1 dostępne dla naszych klientów to również włączniki i gniazdka.

Ramki i puszki Berker K.1 – prostota i praktyczność

Osprzęt elektroinstalacyjny z serii Berker K.1 jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie zadrapania dzięki wykorzystaniu unikalnych mechanizmów i najwyższej jakości tworzywa (plastiku, szkła lub metalu). Gwarantuje to funkcjonalność na wysokim poziomie i wytrzymałość w każdych warunkach.

Puszka do gniazda służy do ochrony przewodów znajdujących się w ścianie, a także umożliwia prawidłowy montaż urządzeń, takich jak gniazdka czy łączniki. W budynkach mieszkalnych najczęściej wykorzystuje się puszki podtynkowe – puszki wewnątrz ściany sprawiają, że widoczna jest tylko zewnętrzna część urządzenia. Warto pamiętać, że dobór puszki jest niezwykle ważny, ponieważ źle dobrana może nawet uniemożliwić połączenie obwodów i niekorzystnie wpłynąć na walory estetyczne.