Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Cena
Cena

W tej kategorii oferujemy różnorodne łączniki Berker Glasserie, w tym modele pojedyncze, podwójne, schodowe oraz wiele, wiele innych. Wszystkie urządzenia, mimo wielu różnic technicznych, łączy wieloletnia trwałość, która wynika przede wszystkim z zastosowania wysokiej klasy tworzyw, w tym metalu i materiałów sztucznych. Każdy produkt jest przewidziany do wieloletniej pracy – również pod dużym obciążeniem – a zaciski śrubowe zastosowane w ich konstrukcji znacznie ułatwiają montaż. Przejrzyj wszystkie i zamów już dziś!

Łączniki

Czym jest i do czego służy łącznik Berker Glasserie?

W bieżącej kategorii znajdziesz szeroki asortyment łączników obrotowych zaprojektowanych, które wdrożyliśmy do naszej oferty specjalnie po to, aby spełnić różnorodne wymagania i zastosowania w nowoczesnych domach i biurach.

Dostępne są uniwersalne łączniki obrotowe w stylu retro, idealne jako rozwiązanie schodowe i umożliwiające kontrolę oświetlenia z różnych punktów. Do nieco bardziej złożonych instalacji oferujemy łączniki obrotowe krzyżowe, które zapewniają jeszcze większą elastyczność w zarządzaniu oświetleniem. Natomiast łącznik obrotowy seryjny (podwójny) jest doskonałym wyborem do kontrolowania wielu źródeł światła z jednego miejsca, łączniki obrotowe 2-biegunowe z kolei stanowią niezawodne rozwiązanie do zarządzania oświetleniem w obszarach wymagających niezależnej kontroli dwóch obwodów. Dla kompleksowych potrzeb oświetleniowych proponujemy również łączniki obrotowe grupowe, umożliwiające zarządzanie wieloma źródłami świateł, co jest idealne dla większych przestrzeni.

Każdy łącznik z naszej oferty łączy w sobie wyrafinowany design linii Berker Glasserie z niezawodnością i funkcjonalnością, odpowiadając na potrzeby nowoczesnego użytkownika. Dzięki temu nie dość, że cechuje się wysoką jakością, to także znakomicie prezentuje się w każdym wnętrzu.

Łączniki Berker Glasserie – styl, który miesza nietuzinkowość z elegancją

Linia produktów Berker Glass staje się symbolem, gdzie funkcjonalność spotyka się z nieprzemijającym pięknem. Seria Berker Glass zawiera rozwiązania, które nie tylko usprawniają codzienne życie, ale również zachwycają swoją elegancją. Każdy produkt z tej linii, od włączników światła po gniazdka elektryczne, udowadnia, że wszystkie szczegóły mają znaczenie, a harmonia między funkcją a formą jest kluczem do osiągnięcia perfekcji w designie. Elementy wykonane z wysokiej jakości szkła dodają wnętrzom nowoczesności i lekkości, jednocześnie będąc wyrazem indywidualnego stylu.

Poznaj historię marki Berker

Od początków swojej działalności ponad 100 lat producent Berker zyskał miano lidera w branży innowacyjnych rozwiązań przełącznikowych, wywodząc się z niemieckiego regionu Sauerland. Założyciele, bracia Robert i Hugo, zainicjowali tradycję projektowania produktów, w których równie dużą rolę co funkcjonalność, odgrywa estetyka – zasada, która do dziś jest wpisana w DNA marki Berker. Berker, obecnie Pod egidą Grupy Hager, nieustannie łączy tradycję z nowoczesnością, oferując klientom z całego świata produkty, które są na bieżąco z najnowszymi trendami zarówno w designie, jak i technologii.

Marka Berker jest rozpoznawalna nie tylko z serii Glasserie, ale także dzięki swoim systemom i przełącznikom, które wyróżnia piękny i prosty design, podkreślający komfort użytkownika. Jeśli nie możesz się zdecydować, który łącznik Berker Glasserie będzie dla Ciebie odpowiedni, koniecznie zadaj nam pytanie mailowo bądź telefonicznie. Chętnie udzielimy informacji na temat tego, który produkt warto wybrać, gdzie sprawdzą się np. gniazda antenowe, czy lepiej postawić na elementy w kolorze białym, czy może jednak warto sięgnąć po czarne.