Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Gniazda i włączniki

Gniazda i włączniki to elementy osprzętu elektrotechnicznego, bez których trudno wyobrazić sobie codzienne życie w domu lub mieszkaniu. Dobrze wykonana instalacja elektryczna to podstawa komfortowego funkcjonowania w swoim prywatnym zakamarku, a solidne i właściwie zamontowane akcesoria umożliwiają poprawne korzystanie z jej funkcji. W naszej ofercie znajdują się produkty topowych marek, które są niezwykle praktyczne i charakteryzują się ciekawą stylistyką.

Gniazdka, włączniki i inne akcesoria – pełna oferta hurtowni Elmar

W poniższej ofercie znajdują się wszystkie produkty niezbędne do skompletowania w pełni funkcjonalnego osprzętu. Są to, przede wszystkim, różnego rodzaju gniazda (od elektrycznych, po antenowe czy głośnikowe), łączniki, przyciski (do sterowania roletami, dzwonkiem), regulatory temperatury, ściemniacze oraz pozostałe akcesoria, jak np. ramki, panele przednie, wymienne klawisze, puszki. Oferta jest bardzo bogata i zapewnia duże możliwości wyboru. Nasze produkty pochodzą od uznanych producentów z Polski i całego świata, jak np. Berker, Hager, Kos, czy chociażby Simon oraz Ospel. Dzięki tak wielu propozycjom wybór idealnego rozwiązania, dopasowanego w pełni do początkowych wymagań staje się o wiele łatwiejszy. Większość z prezentowanych w tej kategorii produktów to wersje modułowe, które w ramach jednej serii, można dowolnie łączyć między sobą – oznacza to opcję osobnego dobierania mechanizmów wewnętrznych, ramki, obudowy, czy płytki wierzchniej. To zaś sprawia, że efekt końcowy zależy w dużej mierze od samego użytkownika.

Wyjątkowa stylistyka oferowanych produktów

Duży wybór w zakresie producenta oznacza również znaczną różnorodność w odniesieniu do gamy modeli oferowanych Gniazd i włączników. To niesie za sobą ogromne bogactwo stylistyczne. Wybierać można spośród wielobarwnych ramek wykonanych z różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne, drewno, metal, kamień czy szkło. Wszystko to w wielu odmiennych kształtach — od okrągłych, przez klasyczne, z owalnymi rogami, po całkowicie kwadratowe. Wszystko po to, aby pozwolić na jak najlepsze dopasowanie produktów do własnych preferencji oraz aranżacji mieszkania.

Sprawdź nasze produkty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gniazdek, włączników elektrycznych i pozostałych akcesoriów dostępnych w atrakcyjnej ofercie hurtowni Elmar. Oferujemy nowoczesne, a także klasyczne wersje, które dobierzesz według własnych potrzeb. Co ważne, wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym, a więc wystarczy kilka kliknięć, aby dokonać indywidualnego zamówienia z atrakcyjną dostawą.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner