Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Seria Berker B. Kwadrat to nie tylko doskonałe nowoczesne gniazdka i włączniki, ale także zróżnicowana oferta wygodnych urządzeń zwiększających komfort przebywania w swoim domu. W tej kategorii znajdziesz właśnie takie akcesoria, których głównym wspólnym mianownikiem jest ponadczasowy design linii Berker B. Kwadrat!

Elektronika domowa - Berker B. Kwadrat

Berker B. Kwadrat – elektronika domowa w nietuzinkowej formie

Co szczególnego można dostrzec w zwykłym, wydawałoby się, gniazdku lub kontakcie? Czy aby zainstalować elementy sterowania systemami domowymi, potrzebujesz w ogóle zastanawiać się nad jakością i wyglądem tych elementów? Oczywiście! Przede wszystkim są to urządzenia zwykle bardzo intensywnie użytkowane, zatem wytrzymałość materiałów jest tutaj kluczowa. Po drugie, mimo niewielkich rozmiarów, odstający stylistycznie osprzęt bardzo rzuca się w oczy i psuje całą kompozycję pomieszczenia.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, produkty serii Berker B. Kwadrat łączą niezrównaną wytrzymałość z najlepszym designem minimalistycznym. Kąty proste, minimum ozdobników, ale przede wszystkim najwyższej jakości tworzywo. Ten oszczędny styl, mimo że święci triumfy od kilku lat, w przypadku produktów Berker ma korzenie już w pierwszych produktach firmy. To wtedy projektanci Berker inspirując się pełną prostoty i funkcjonalności twórczością szkoły Bauhaus stworzyli rozwiązania, do których także dzisiaj chętnie nawiązuje firma.

Wieloletnia odporność materiałów użytych w produktach Berker B. Kwadrat sprawia, że są one idealnym wyborem zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i miejscach publicznych, gdzie w grę wchodzi wzmożona eksploatacja. Minimalne potrzeby konserwacji idą tutaj w parze z długotrwałym utrzymywaniem oryginalnego koloru i ogólnej prezencji elementów.

Elektronika do mieszkania w serii Berker B. Kwadrat

W tej kategorii zaopatrzysz się w wyjątkowe elementy sterujące, takie jak ściemniacze obrotowe LED lub przyciski do ściemniacza. Dzięki nim zyskujesz jeszcze większą i łatwiejszą kontrolę nad poziomem oświetlenia – możesz przykładowo stworzyć klimatyczny półmrok w danym pomieszczeniu. Wszystko to oczywiście w ramach serii Berker B. Kwadrat.

Jak to możliwe, skoro B. Kwadrat to przede wszystkim gniazdka i kontakty? Czy będzie konieczna instalacja innego systemu, puszek i ramek? Nie będzie takiej potrzeby! Wszystko za sprawą innowacyjnemu systemowi one.platform, który ujednolica budowę podstawy każdego gniazdka. Daje Ci to ogrom możliwości personalizacji – każdy element, w tym także dostępna tutaj elektronika domowa, mogą być dowolne zamieniane i komponowane z innymi produktami Berker obsługującymi ten system.

Wszystko to bez demontażu elementu centralnego! W związku ze zwarciem lub przeciążeniem wymiana bezpiecznika również będzie łatwiejsza. Dobierz ramkę, przyciski lub wyposażenie specjalne i ciesz się zupełnie unikalnym rozwiązaniem w Twoim domu.

Berker by Hager – producent najlepszej elektroniki domowej

Każda ramka, przycisk i elektronika domowa firmy Berker to małe dzieło sztuki, w którym łączy się funkcjonalność i ponadczasowy design. Potwierdzają to także opinie zadowolonych klientów. Poznaj zatem także inne produkty z serii Berker B. Kwadrat!