Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Produkty z serii Berker B. Kwadrat to przykład tego, że siła tkwi w prostocie! Funkcjonalność i walory estetyczne łączą się tutaj w idealnej kompozycji, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. W tej kategorii znajdziesz dodatkowe wyposażenie, które pozwoli Ci jeszcze bardziej spersonalizować Twoje projekty z wykorzystaniem produktów marki Berker.

Dodatki - Berker B. Kwadrat

Seria Berker B. kwadrat – siła minimalizmu

W linii Kwadrat Berker B osiąga wyżyny jakości wykonania i udanego designu. Zgodnie z nazwą, znajdziesz tutaj proste kwadratowe kontury o tradycyjnym profilu, jednak wykonane z nowoczesnych materiałów. Dzięki temu uzyskujesz też niezrównane parametry użytkowe. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, wysokie temperatury, dają Ci bezpieczeństwo i długą bezproblemową eksploatację.

Biorąc pod uwagę powyższe, seria Berker B. Kwadrat odnajdzie się we wszelkich mieszkaniach urządzonych zwłaszcza w stylu nowoczesnym, ale doskonale sprawdzi się też w budynkach użyteczności publicznej. W tych ostatnich bowiem dochodzi zwykle do intensywnej eksploatacji, a wtedy wytrzymałość jest jeszcze istotniejsza. Elementy z tej serii występują w kilku wariantach kolorystycznych: antracyt mat, alu mat, biały połysk, kremowy połysk.

Nowe dodatki, nowe możliwości

W naszym sklepie znajdziesz wiele dodatkowych akcesoriów, które jeszcze bardziej rozbudują Twoje możliwości personalizacji osprzętu elektroinstalacyjnego. Zaopatrzysz się tutaj we wkładki jarzeniowe i sygnalizatory świetlne do kontroli oświetlenia, a także w zaślepki zabezpieczające puszki natynkowe. Dzięki nim stworzysz idealne uzupełnienie systemów elektrycznych z użyciem serii Berker B.Kwadrat.

Jak to możliwe, że ramki, przyciski i wszelkie inne dodatki są ze sobą kompatybilne? To zasługa nowatorskiego systemu one.platform autorstwa firmy Berker by Hager. Ustandaryzowany projekt gniazd niezależnie od wykorzystanej serii sprawia, że masz niemal nieograniczone możliwości wymiany i łączenia ze sobą przeróżnych elementów bazowych, jak i dodatków, które znajdziesz w tej kategorii. Nie ma przy tym potrzeby ingerencji w same części elektryczne w ścianie, wystarczy zmienić same ramki lub przyciski obsługujące one.platform.

W naszym sklepie dostępne są ramki pojedyncze, ale możesz także poszerzyć kontrolę nad oświetleniem lub innymi systemami, stosując ramki podwójne, potrójne, a nawet pięciokrotne. W połączeniu z one.platform daje to niemal nieograniczone możliwości personalizacji.

Berker B. Kwadrat – sięgnij po mistrzowską formę

Inspirowane osiągnięciami niemieckiej szkoły artystycznej Bauhaus, gniazdka serii Berker B.Kwadrat świetnie współgrają także z innymi propozycjami od Berker. Linie Q, R, K oraz propozycje specjalne mogą także dobrze współgrać z wyposażeniem proponowanym w niniejszej kategorii.

Postaw na nowoczesność materiału i modne minimalistyczne wzornictwo sięgające swoimi korzeniami do najlepszych tradycji designu. Zapraszamy też oczywiście do zapoznania się z podstawowymi produktami serii Berker B. Kwadrat.