Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Gniazda Berker Glasserie, jako podstawowy podzespół każdej instalacji elektrycznej, łączą w sobie doskonałą jakość, wieloletnią trwałość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa eksploatacji. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór różnorodnych urządzeń tego typu, w tym gniazda USB multimedialne, przyłączeniowe, gniazda stereo oraz RTV i wiele, wiele innych. Przejrzyj każdy dostępny wariant i złóż zamówienie już dziś!

Gniazda

Jakie gniazdka elektryczne Berker Glasserie oferujemy?

W naszej ofercie gniazdek elektrycznych z linii Berker Glasserie znajdziesz szeroki wybór rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb i wymagań wnętrz o zupełnie różnym przeznaczeniu. Wszystkie sprawdzą się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i nowoczesnych pomieszczeniach.

Oferujemy między innymi eleganckie gniazdka głośnikowe, dostępne zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej, które doskonale sprawdzą się w systemach domowej rozrywki. Przygotowaliśmy także ofertę gniazd RTV, umożliwiających bezproblemowe podłączenie telewizji kablowej czy satelitarnej do ogólnodostępnej sieci, a także gniazda przyłączeniowe UAE, przeznaczone do zorganizowania efektywnego stanowiska pracy z dostępem do internetu.

Ponadto, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na szybkie i wygodne ładowanie urządzeń mobilnych, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć gniazd USB, które łączą w sobie funkcjonalność i estetyczny design charakterystyczny dla całej linii Berker Glasserie.

Gniazda Berker Glasserie – gdzie funkcjonalność spotyka elegancję

Seria Berker Glass to kwintesencja tego, jak nowoczesne technologie mogą współgrać z eleganckim designem. W jej skład wchodzą bowiem przedmioty codziennego użytku, w tym także gniazdko elektryczne Berker Glasserie, które są zarówno funkcjonalne, jak i zachwycające swoją estetyką.

Linia ta, zainspirowana ideami Bauhausu, podkreśla znaczenie minimalistycznego designu, który łączy w sobie prostotę i elegancję. Każdy element z tej serii jest dowodem na to, że prawdziwe piękno tkwi w szczegółach, a odpowiednie połączenie materiałów i kształtów może przynieść niesamowite efekty wizualne.

Berker Glass to linia produktów, która pozwala na wprowadzenie do wnętrz elementu luksusu, bez konieczności rezygnacji z codziennej funkcjonalności. Używając szkła jako głównego materiału, twórcy tej serii pokazują, jak można za pomocą tradycyjnych technik i nowoczesnego designu stworzyć przedmioty, które będą pasować do każdego wnętrza, od klasycznych po ultranowoczesne.

Dlaczego gniazdka Berker Glasserie są aż tak popularne? Poznaj historię marki Berker!

Firma Berker, znajdująca się w ofercie sklepu Gniazdka.Elmar.pl, z ponad stuletnią historią, jest uosobieniem innowacji w dziedzinie projektowania przełączników, wywodzącą się z regionu Sauerland w Niemczech. Od pierwszego projektu przełącznika, założyciele, bracia Robert i Hugo Berker, przywiązywali wielką wagę do spójnej kombinacji formy i funkcji oraz do przejrzystej estetyki swoich produktów. Ta filozofia projektowania pozostaje aktualna nawet sto lat później, świadcząc o nieprzemijającym znaczeniu marki Berker pod skrzydłami Grupy Hager, która nieustannie łączy aktualny design z najnowocześniejszą technologią.

Producent Berker, słynący obecnie ze specjalistycznych rozwiązań, produkuje znane na całym świecie artykuły, które cieszą się dużą popularnością ze względu na ich piękno i prostotę. Marka ta jest zatem bezpiecznym rozwiązaniem, a jej produkty, w tym prezentowane gniazda antenowe, są znakomitym zakupem w swojej kategorii cenowej. Przejrzyj wszystkie gniazda Berker Glasserie i zamów już dziś!