Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Gniazdka Simon 54

Produkty Simon 54 Premium zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach. Są przede wszystkim bardzo trwałe, a dzięki odpowiedniej konstrukcji spełniają swoją funkcję w stu procentach. W naszym sklepie dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach.

Największe zalety produktów serii Simon 54 Premium

Podstawową zaletą jest oczywiście jakość wykonania. Wszystkie dostępne materiały zostały odpowiednio przetestowane pod kątem wytrzymałości na uszkodzenia i zachowywania swoich walorów wizualnych. Dzięki temu możesz mieć pewność dobrego wyboru. Po drugie, włączniki i kontakty Simon 54 to produkty modułowe – a to oznacza naprawdę duży zakres możliwych modyfikacji. Do wyboru są ramki z tworzywa: pastelowe i metalizowane, ale możesz również postawić na trwalsze materiały. W przypadku tej serii możesz zdecydować się na:

Poszczególne elementy dostępne są też w różnorodnych barwach. Jakie kolory Simon 54 oferuje swoim użytkownikom? Przede wszystkim to złoto, srebro, czerń, głęboki brąz, naturalne wybarwienie drewna, czy nawet wyróżniający się, żółty kolor. Simon 54 to jednak dużo więcej niż tylko włączniki czy gniazdka. W ofercie posiadamy szeroką gamę akcesoriów elektronicznych, które pasują do dedykowanych ramek. Możesz więc zdecydować się na łączniki zdalnie sterowane, elementy wyposażone w czujnik ruchu, czy regulatory temperatury.

Simon 54 w hurtowni Elmar

Wybierając włączniki i gniazdka serii Simon 54, możesz całkowicie skonfigurować ostateczną wersję produktu. Dzięki temu sprawisz, że będą doskonale pasować do Twojego domu czy mieszkania. Cena na każdą kieszeń! Zapraszamy do wyboru oferty w sklepie internetowym Elmar.