Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Kontakty Simon ⇒ cena • sprawdzona hurtownia internetowa Elmar

Kontakt Simon

Artykuły firmy Kontakt Simon to doskonały przykład wszechstronnego podejścia do projektowania, zarówno z punktu widzenia estetyki ostatecznego produktu, jak i jego funkcjonalności. Naszym Klientom oferujemy dwie serie akcesoriów tego producenta – Basic oraz 54 premium. Różnią się one zastosowanymi materiałami oraz ceną.

Wyjątkowe produkty Kontakt Simon

Simon Basic oferuje klasyczny design dostępny w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych. Najważniejsza, w przypadku tych produktów, jest jednak ich modułowość. Oznacza to, że gniazdko czy łącznik można dopasować całkowicie do indywidualnych wymagań. Ogromny wybór łączników (pojedyncze, podwójne, z lampką czy odpowiednimi nadrukami), gniazd, przycisków oraz ramek sprawia, że możesz mieć niepowtarzalny produkt o ciekawej stylistyce. Simon 54 to wersja dla bardziej wymagających. Ramki do łączników i kontaktów Simon dostępne są w wersji drewnianej, metalowej oraz szklanej. Zastosowanie tych materiałów sprawia, że produkty prezentują się świetnie i nadają się zarówno do klasycznych, eleganckich wnętrz, jak i nowoczesnych aranżacji. 

Simon - kontakty w wyjątkowym wydaniu

Gniazdka Simon kontakty to przede wszystkim duże możliwości wyboru. Dostępne są wersje tradycyjne, a także wejścia antenowe, hdmi, głośnikowe, telefoniczne czy komputerowe. Tak duży zakres możliwych opcji zapewnia zarówno seria Simon 54, jak i Basic modul.

Dodatkowo wszystkie nasze produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów, które spełniają wymagane normy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ich użytkowanie będzie bezpieczne i zwyczajnie sprawdzą się w praktyce. Zapraszamy do wyboru oferty hurtowni elektrotechnicznej Elmar.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner