Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kontakt Simon

Artykuły firmy Kontakt Simon to doskonały przykład wszechstronnego podejścia do projektowania, zarówno z punktu widzenia estetyki ostatecznego produktu, jak i jego funkcjonalności. Naszym Klientom oferujemy dwie serie akcesoriów tego producenta – Basic oraz 54 premium. Różnią się one zastosowanymi materiałami oraz ceną.

Wyjątkowe produkty Kontakt Simon

Simon Basic oferuje klasyczny design dostępny w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych. Najważniejsza, w przypadku tych produktów, jest jednak ich modułowość. Oznacza to, że gniazdko czy łącznik można dopasować całkowicie do indywidualnych wymagań. Ogromny wybór łączników (pojedyncze, podwójne, z lampką czy odpowiednimi nadrukami), gniazd, przycisków oraz ramek sprawia, że możesz mieć niepowtarzalny produkt o ciekawej stylistyce. Simon 54 to wersja dla bardziej wymagających. Ramki do łączników i kontaktów Simon dostępne są w wersji drewnianej, metalowej oraz szklanej. Zastosowanie tych materiałów sprawia, że produkty prezentują się świetnie i nadają się zarówno do klasycznych, eleganckich wnętrz, jak i nowoczesnych aranżacji. 

Simon - kontakty w wyjątkowym wydaniu

Gniazdka Simon kontakty to przede wszystkim duże możliwości wyboru. Dostępne są wersje tradycyjne, a także wejścia antenowe, hdmi, głośnikowe, telefoniczne czy komputerowe. Tak duży zakres możliwych opcji zapewnia zarówno seria Simon 54, jak i Basic modul.

Dodatkowo wszystkie nasze produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów, które spełniają wymagane normy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ich użytkowanie będzie bezpieczne i zwyczajnie sprawdzą się w praktyce. Zapraszamy do wyboru oferty hurtowni elektrotechnicznej Elmar.