Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker TS Crystal | Crystal Ball | Katalog | Cena | Sklep Elmar

Berker TS Crystal

Szukasz produktu, który oprócz walorów funkcjonalnych charakteryzuje się nieszablonową, przyciągającą stylistyką oraz dopracowaną, oryginalną formą? Jesteś w doskonałym miejscu! Prezentujemy jedyny w swoim rodzaju, elegancki zestaw z serii Berker TS Crystal, który stanowi wariację na temat podstawowego wydania z oznaczeniem TS. Subtelne połączenie wyjątkowych materiałów oraz precyzja wykonania sprawiają, że jest to dużo więcej niż tylko panel sterowania instalacjami w budynku. Dlaczego warto?

Berker TS Crystal, bo liczy się użyteczność

Mimo wszystko warto zacząć od opisu funkcjonalności prezentowanych akcesoriów. Dokładnie jak w podstawowej wersji, Berker TS Crystal umożliwia standardową kontrolę nad oświetleniem w postaci jednego lub dwóch łączników. Można z jego pomocą jednak osiągnąć dużo więcej. Przede wszystkim dostępne ramki umożliwiają umieszczenie w nich aż do 8 przycisków, które po właściwym podłączeniu do instalacji można wykorzystać do kontroli różnorodnych systemów w domu. Można w to wliczyć również inteligentne mechanizmy sterowania budynkiem. Wszystkie najważniejsze opcje dostępne są w jednym panelu. Przyciski są bardzo wygodne i łatwe w obsłudze, a więc korzystanie z przedstawionych produktów po ich instalacji nie powinno sprawiać nikomu problemów.

Oryginalny i ponadczasowy design Berker TS Crystal

Największym atutem prezentowanych akcesoriów elektrotechnicznych jest niewątpliwie ich stylistyka. Płytki dekoracyjne, które odgrywają również rolę praktycznych ramek, wykonano ze szkła. To sprawia, że wyglądają świetnie na każdej powierzchni i mogą dopasować się do różnorodnych aranżacji. Dwa możliwe wykończenia, to płaska, gładka płytka lub wersja ze ściętymi krańcami. Prawdziwą wisienką na torcie są jednak przyciski, których serce stanowi kryształ Swarovskiego – stąd mówi się o tej serii Berker Crystal Ball. Kryształy dostępne są w kilku kolorach, m.in. białym – przezroczystym, bursztynowym lub czerwonym. Zewnętrzna warstwa przycisków wykonana jest z mosiądzu uszlachetnianego w różnych wybarwieniach, co dodaje całości jeszcze więcej charakteru.

Berker TS Crystal – sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową, dostępną na powyższej podstronie. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwalają na zapewnienie sobie kontroli nad domowymi instalacjami w prosty sposób. Elegancki charakter przycisków i całego panelu sprawia, że jest on często wybierany przez właścicieli hoteli oraz innych budynków publicznych, w których niezbędne jest gustowne wyposażenie. Powyższa kompozycja elementów doskonale nadaje się do klasycznych aranżacji, w których królują tradycyjne wzorce i ozdobne motywy.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner