Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Seria Berker TS Crystal jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka produktów charakteryzujących się jednocześnie świetną funkcjonalnością i niepowtarzalną stylistyką. Produkty z tej linii to przede wszystkim elegancja połączona z prostą obudową z przezroczystego szkła, za którą kryje się szereg przydatnych funkcji. Wszystkie produkty Berker TS, w tym również TS Crystal, umożliwiają sterowanie kilkoma systemami, w tym:

  • systemem bezprzewodowym KNX RF quicklink,
  • systemem sterowania budynkiem Berker KNX,

Akcesoria umożliwiają także sterowanie kilkoma źródłami oświetlenia jednocześnie. Produkty z serii Berker TS Crystal stanowią połączenie subtelnych i wyjątkowych materiałów wraz z precyzją wykonania. Wszystko to sprawia, że Berker TS Crystal ramki oraz gniazdka i wiele innych produktów to znacznie więcej, niż panel sterowania instalacjami w budynku.

Berker TS Crystal

Berker TS Crystal – użyteczność na pierwszym miejscu

Dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w podstawowej wersji Berker TS, Berker TS Crystal umożliwia standardową kontrolę nad oświetleniem w postaci jednego lub dwóch łączników. Jednak to nie wszystkie możliwości akcesoriów. Dostępne w serii Crystal ramki umożliwiają przede wszystkim umieszczenie w nich aż do 8 przycisków. Po właściwym podłączeniu ramki do instalacji takie rozwiązanie z łatwością posłuży do kontrolowania różnorodnych systemów nawet w całym domu. Można do tego również zaliczyć wcześniej wspomniane inteligentne mechanizmy sterowania budynkiem.

Wielość przycisków w jednym miejscu sprawia, że wszystkie najważniejsze i niezbędne opcje oświetlenia są dostępne w jednym miejscu. Same przyciski są bardzo wygodne i łatwe w obsłudze, dlatego korzystanie z przedstawionych produktów po ich instalacji nie powinno sprawiać problemów żadnym klientom.

Berker TS Crystal – łączniki i inne produkty o ponadczasowym designu

Berker TS Crystal włącznik i wyłącznik może się pochwalić wieloma zaletami, ale jedną z najważniejszych jest ich ponadczasowa stylistyka. Produkty z linii Berker TS Crystal gniazdka, to oczywiście elementy wykonane z wysokiej jakości szkła przezroczystego, jednak w niektórych produktach np. przyciskach można zauważyć również takie materiały i odcienie jak black diamond, topaz, chrom, złoto i stal szlachetna. Takie wizualne rozwiązania sprawiają, że wyglądają świetnie na każdej powierzchni i mogą dopasować się do różnorodnych aranżacji. Prawdziwą wisienką na torcie są jednak kryształy Swarovskiego wykorzystane w przyciskach.

Produkty takie jak Berker TS Crystal wyłącznik i ramka są dostępne w dwóch wykończeniach, czyli płaskiej i gładkiej płytce. Możliwy jest również zakup wersji ze ściętymi krawędziami. Kryształy dostępne są w kilku kolorach, m.in. białym – przezroczystym, bursztynowym lub czerwonym.

Berker TS Crystal – cena

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową, dostępną na powyższej podstronie. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwalają na zapewnienie sobie kontroli nad domowymi instalacjami w prosty sposób i to przy niewielkich kosztach. Produkty z linii Berker TS Crystal gniazdo, jak i pozostałe produkty stanowią częsty wybór nie tylko dla domów, ale również dla hoteli i innych budynków publicznych. Berker TS Crystal tym sposobem zapewnia każdemu dostęp do klasycznych aranżacji, w których królują tradycyjne wzorce i ozdobne motywy i to w bardzo przystępnych cenach.