Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Berker B. Kwadrat to rewolucyjny system, który opiera się na jednym mechanizmie gniazd oraz łączników, na których można zamontować ramki i płytki centralne większości serii wzorniczych Berker. Bardzo proste i klasyczne bryły ramek i puszek z pewnością będą pasować do każdego wnętrza – zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Stonowana kolorystyka w prostym geometrycznym zarysie, to zdecydowanie najmodniejszy współczesny trend wzorniczy, który pozwoli skomponować idealny spójny detal dekoracyjny.

Ramki i puszki - Berker B. Kwadrat

Ramki i puszki B. Kwadrat – wysoka jakość i atrakcyjne wzory

Puszki i ramki B. Kwadrat poprzez ponadczasowe wzornictwo przejawiają się w prostocie i funkcjonalności. Z kolei dzięki rozmaitym wzorom i kolorom doskonale sprawdzą się w wyszukanych aranżacjach, klasycznych pomieszczeniach, a także w mieszkaniach jednorodzinnych i wielorodzinnych lub biurach. Produkty stanowią jedne z najbardziej popularnych serii osprzętu elektroinstalacyjnego marki Berker, a wszystko to jest zasługą nietuzinkowego, nieco wypukłego kształtu, który nadaje każdej ramce ponadczasowy wygląd.

Dwukrotnie nagrodzona seria ramek i puszek w naszym sklepie dostępna jest w kilku klasycznych wariantach kolorystycznych, co sprawia, że elementy serii B.Kwadrat świetnie uzupełniają niemal każdy wystrój wnętrza. Ramki i puszki można nabyć w takich kolorach jak biały i kremowy w połysku, matowy antracyt oraz lakierowany matowy kolor aluminiowy.

Ramki i puszki Berker B. Kwadrat – wielofunkcyjność

W naszej ofercie znajduje się kilka modeli ramek i puszek Berker B. Kwadrat. Produkty różnią się między sobą przede wszystkim liczbą miejsc przeznaczonych na gniazdka i urządzenia elektryczne. Dostępne są m.in.:

- ramka pojedyncza,

- ramka podwójna,

- ramka potrójna,

- ramka poczwórna,

- ramka pięciokrotna.

Ramki z większą ilością miejsc są doskonałym sposobem na estetyczne zainstalowanie kilku potrzebnych sprzętów w jednym miejscu. Dodatkowo ze względu na dowolność poziomu montażu ramki można łatwo dostosować do wymiarów ściany. Pozostałe produkty z serii Berker B. Kwadrat dostępne dla naszych klientów to również włączniki i gniazdka.

Ramki i puszki Berker B. Kwadrat – prostota i praktyczność

Seria Berker B. Kwadrat to przede wszystkim Innowacyjność, komplementarność i klasyczny design. Cała linia składa się z wielu różnych produktów, w tym ramek idealnym do montażu zarówno pionowego, jak i poziomego. W ofercie dostępne są również puszki natynkowe, w tym puszki jednokrotne i trzykrotne.

Osprzęt elektroinstalacyjny z serii Berker B. Kwadrat jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie zadrapania dzięki wykorzystaniu unikalnych mechanizmów i najwyższej jakości tworzywa (plastiku, szkła lub metalu), co gwarantuje funkcjonalność i wysoki poziom wytrzymałości w każdych warunkach.

Puszka do gniazda służy do ochrony przewodów znajdujących się w ścianie, a także umożliwia prawidłowy montaż urządzeń takich jak gniazdka czy łączniki. W budynkach mieszkalnych najczęściej wykorzystuje się puszki podtynkowe – puszki wewnątrz ściany sprawiają, że widoczna jest tylko zewnętrzna część urządzenia. Warto pamiętać, że dobór puszki jest niezwykle ważny, ponieważ źle dobrana może nawet uniemożliwić połączenie obwodów i niekorzystnie wpłynie na walory estetyczne.