Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

HAGER

Hager to producent łączników, gniazdek i pozostałych elementów osprzętu elektroinstalacyjnego, które doskonale sprawdzają się w przypadku różnorodnych zastosowań. Produkty tej marki montowane są chętnie w domach prywatnych, budynkach użytku publicznego oraz pozostałych miejscach, gdzie liczy się zarówno strona funkcjonalna, jak i stylistyczna. W poniższej ofercie prezentujemy niezwykłe bogactwo akcesoriów, które pomogą urządzić każdą przestrzeń i dopasują się do interesujących aranżacji wnętrz.

Podstawowe produkty Hager w naszym asortymencie

Przede wszystkim znajdziesz powyżej kompletne zestawy, w skład których wchodzą włączniki oraz wyłączniki, a także zewnętrzne elementy pozwalające na ich prawidłowe użytkowanie – klawisze, ramki, osłonki. Nie ma jednak problemu, żeby dobrać każdą z tych rzeczy z osobna. Katalog produktów Hager jest bardzo szeroki, po to, by zapewnić jak największe możliwości wyboru. Oprócz łączników w powyższym zestawieniu znajdują się gniazdka elektryczne z ramkami umożliwiającymi montaż od 1 do aż 5 gniazdek w jednej listwie. Pozwala to uzyskać maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu eleganckiego i subtelnego wyglądu. Posiadamy gniazdka z uziemieniem oraz bez, a także wersje ze specjalną osłoną zapewniającą dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkownika. Naturalnie w tym wypadku również poszczególne elementy można dobrać osobno.

Różnorodna oferta i ciekawy styl Hager

Włączniki i gniazdka Hager w podstawowej wersji to nie wszystko, na co możesz sobie pozwolić. W asortymencie posiadamy różnorodne sterowniki – takie jak np. łączniki do rolet, regulatory temperatury czy ściemniacze w postaci wygodnych pokręteł. Wszystko to z możliwością wyboru dopasowanej ramki. W odniesieniu do gniazd, w ofercie znajdziesz wersje antenowe, telefoniczne, głośnikowe, szerokopasmowe czy chociażby komputerowe. Produkty Hager dostępne są w dwóch głównych liniach – Lumina oraz Polo Fiorena, które charakteryzuje odmienne podejście projektowe. Pierwsza z nich jest nieco prostsza w formie. Odznacza się kanciastymi kształtami z ostrymi lub delikatnie zaokrąglonymi krańcami, a także jasnymi barwami, którym zawdzięcza swój klasyczny charakter. Doskonale nadają się do zastosowań domowych. W przypadku produktów Polo Fiorena, mamy do czynienia z często kontrastującą kolorystyką oraz dodatkową odpornością na promienie UV, dzięki czemu są chętnie stosowane we wnętrzach użytkowych.

Wybierz hurtownię Elmar

Włączniki i gniazdka Hager oraz pozostałe produkty tej marki znajdziesz w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach. Wszystko dostępne jest powyżej – wystarczy kilka kliknięć, aby zapewnić sobie wszystkie niezbędne akcesoria podczas budowy czy remontu. Cennik produktów Hager również widoczny jest bezpośrednio na stronie, co daje możliwość porównania ich z innymi propozycjami.