Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Włączniki i gniazdka Hager - cennik | katalog | Hurtownia Elmar

HAGER

Hager to producent łączników, gniazdek i pozostałych elementów osprzętu elektroinstalacyjnego, które doskonale sprawdzają się w przypadku różnorodnych zastosowań. Produkty tej marki montowane są chętnie w domach prywatnych, budynkach użytku publicznego oraz pozostałych miejscach, gdzie liczy się zarówno strona funkcjonalna, jak i stylistyczna. W poniższej ofercie prezentujemy niezwykłe bogactwo akcesoriów, które pomogą urządzić każdą przestrzeń i dopasują się do interesujących aranżacji wnętrz.

Podstawowe produkty Hager w naszym asortymencie

Przede wszystkim znajdziesz powyżej kompletne zestawy, w skład których wchodzą włączniki oraz wyłączniki, a także zewnętrzne elementy pozwalające na ich prawidłowe użytkowanie – klawisze, ramki, osłonki. Nie ma jednak problemu, żeby dobrać każdą z tych rzeczy z osobna. Katalog produktów Hager jest bardzo szeroki, po to, by zapewnić jak największe możliwości wyboru. Oprócz łączników w powyższym zestawieniu znajdują się gniazdka elektryczne z ramkami umożliwiającymi montaż od 1 do aż 5 gniazdek w jednej listwie. Pozwala to uzyskać maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu eleganckiego i subtelnego wyglądu. Posiadamy gniazdka z uziemieniem oraz bez, a także wersje ze specjalną osłoną zapewniającą dodatkowe bezpieczeństwo dla użytkownika. Naturalnie w tym wypadku również poszczególne elementy można dobrać osobno.

Różnorodna oferta i ciekawy styl Hager

Włączniki i gniazdka Hager w podstawowej wersji to nie wszystko, na co możesz sobie pozwolić. W asortymencie posiadamy różnorodne sterowniki – takie jak np. łączniki do rolet, regulatory temperatury czy ściemniacze w postaci wygodnych pokręteł. Wszystko to z możliwością wyboru dopasowanej ramki. W odniesieniu do gniazd, w ofercie znajdziesz wersje antenowe, telefoniczne, głośnikowe, szerokopasmowe czy chociażby komputerowe. Produkty Hager dostępne są w dwóch głównych liniach – Lumina oraz Polo Fiorena, które charakteryzuje odmienne podejście projektowe. Pierwsza z nich jest nieco prostsza w formie. Odznacza się kanciastymi kształtami z ostrymi lub delikatnie zaokrąglonymi krańcami, a także jasnymi barwami, którym zawdzięcza swój klasyczny charakter. Doskonale nadają się do zastosowań domowych. W przypadku produktów Polo Fiorena, mamy do czynienia z często kontrastującą kolorystyką oraz dodatkową odpornością na promienie UV, dzięki czemu są chętnie stosowane we wnętrzach użytkowych.

Wybierz hurtownię Elmar

Włączniki i gniazdka Hager oraz pozostałe produkty tej marki znajdziesz w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach. Wszystko dostępne jest powyżej – wystarczy kilka kliknięć, aby zapewnić sobie wszystkie niezbędne akcesoria podczas budowy czy remontu. Cennik produktów Hager również widoczny jest bezpośrednio na stronie, co daje możliwość porównania ich z innymi propozycjami.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner