Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

ABB Pure stainless steel

Osprzęt ABB Pure Stainless Steel to wyjątkowa seria produktów elektrotechnicznych, które zapewniają wysoką funkcjonalność, a do tego prezentują się bardzo oryginalnie. Wszystko dzięki zastosowaniu szlachetnej stali nierdzewnej, jako podstawowego materiału. Matowe wykończenie nadaje całości wyjątkowy charakter. Akcesoria z tej serii mogą stanowić stylowe uzupełnienie instalacji w każdym domu, a także biurze czy budynku użyteczności publicznej.

Podstawowe składniki zestawu ABB Pure Stainless Steel

Główne elementy wchodzące w skład naszej oferty to mechanizmy wewnętrzne – gniazda, łączniki oraz urządzenia multimedialne, a także pozostałe akcesoria służące do prawidłowego montażu instalacji – ramki, pokrywy czy klawisze. Oczywiście wśród wymienionych kategorii występują dalsze podziały. Wśród gniazdek ABB Pure, oprócz standardowych, elektrycznych, dostępne są m.in. wersje głośnikowe, antenowe, a nawet USB. Również łączniki oferują możliwości wyboru optymalnego rozwiązania. W powyższym zestawieniu znajdziesz modele klasyczne, jak i żaluzjowe, schodowe czy krzyżowe. Co ważne, wszystkie mechanizmy pasują do uniwersalnych ramek ABB Pure, znajdujących się w naszym asortymencie. Dzięki temu całą instalację można konfigurować według własnych potrzeb.

Osprzęt ABB Pure Stainless Steel – radio podtynkowe

W ramach omawianego systemu elektrycznego dostępne są dodatkowe urządzenia, które świetnie sprawdzają się w domowych zastosowaniach, a mogą być z powodzeniem wykorzystane w innych budynkach czy pomieszczeniach. Mowa m.in. o radiu podtynkowym, które staje się coraz popularniejszym wyborem wśród bardzo różnorodnych Klientów. Zalety wykorzystania takiego rozwiązania są widoczne gołym okiem. Po pierwsze, radio wpięte jest na stałe do zasilania, dzięki czemu nie ma możliwości, by się rozładowało. Po drugie, nie potrzeba miejsca na ustawianie przenośnych odtwarzaczy. Możesz zawsze słuchać ulubionych stacji w danym pomieszczeniu, niezależnie od sytuacji. Bardzo często podtynkowe radio montowane jest np. w łazienkach, co umożliwia rozkoszowanie się ulubioną muzyką pod prysznicem. Po trzecie, umieszczenie niewielkiego odtwarzacza w ramce wielkości standardowego gniazda to rozwiązanie bardzo estetyczne. Należy również zaznaczyć, że w ofercie posiadamy dedykowany głośnik, który pozwala osiągnąć zadowalający dźwięk.

Sprawdź nasz katalog ABB Pure

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni Elmar. Posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria stanowiące składniki osprzętu elektrycznego ABB Pure Stainless Steel w cenach, które zadowolą każdego. Dzięki możliwości dokonania zakupów przez internet nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zapewnić sobie wszystkie niezbędne produkty.