Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Elementy takie jak gniazda, łączniki oraz inne akcesoria elektryczne są konieczne w tak naprawdę każdym miejscu – zarówno w nowoczesnym domu, jak i biurze, czy hali produkcyjnej. Takie produkty są kluczowe dla zapewnienia sprawnego i bezpiecznego dostępu do prądu oraz skutecznego uruchomienia różnych urządzeń elektrycznych. Dbając o jakość i bezpieczeństwo instalacji elektrycznej, zakup odpowiednich akcesoriów wysokiej jakości jest niezbędny dla komfortu i wygody codziennego użytkowania. Jednymi z produktów wysokiej jakości jest cała linia Berker Glasserie, która zachwyca ponadczasowym stylem oraz doskonale dopracowanym projektem. Ze względu na wygląd i zastosowane materiały seria Berker Glasserie jest chętnie wykorzystywana w domowych wnętrzach, ale równie znakomicie prezentuje się w hotelach i innych budynkach przeznaczenia publicznego, szczególnie w barwach takich jak czarny i biały.

Berker Glasserie

Berker Glasserie – gniazdka z dopracowanym designem

Marka Berker jest przede wszystkim znana ze specjalistycznych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie, sprawdzonych rozwiązań elektrycznych. W projekcie Berker Glasserie kluczową rolę odegrała słynna uczelnia artystyczna Bauhaus w Dessau. Z tego względu od razu można założyć, że produkty czerpią garściami z tradycyjnych i sprawdzonych wzorców, co zresztą zaznacza sam producent.

W ofercie sklepu Elmar w głównej mierze dostępne są gniazda elektryczne z serii Berker Glasserie. Jest to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą się zdecydować, w jakim stylu zaaranżować wnętrze. Zastosowanie materiału takiego jak szkło przyczyniło się do stworzenia szlachetnej prostoty, która prezentuje się dobrze w każdym typie aranżacji wnętrza. W ofercie dostępne są gniazda antenowe, multimedialne, elektryczne, jednak to nie wszystko! Wśród oferowanych mechanizmów obecne są również ściemniacze, które zostały wyposażone w elektroniczne systemy regulacji oraz pamięć poziomu jasności, co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle wygodne. Uniwersalne ramki pozwalają na umieszczenie w nich różnych mechanizmów, a w razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia związanego z uszkodzeniem zewnętrznych elementów, można wymienić konkretną część.

Berker Glasserie – wyłącznik i inne elementy łączące tradycję z nowoczesnością

Zaokrąglone kształty oraz tradycyjny, obrotowy mechanizm łączników wykonanych z przezroczystego szkła zaprojektowano wspólnie z wydziałem badań nad architekturą na artystycznej uczelni Bauhaus. Oferowane produkty wyposażone są w nowoczesne systemy, umożliwiające płynną pracę i zapewniające wygodę użytkowania. Osobną kwestię stanowią użyte materiały.

Elementy kontrolne, takie jak gałki i pokrętła łączników, wykonane zostały z połyskującego tworzywa sztucznego lub mosiądzu. Łączniki od firmy Berker są zatem świetnym elementem dekoracyjnym, które łączą klasyczną formę z nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi, jednocześnie pozostawiając pole do swobodnego tworzenia przestrzeni. Unikatowy charakter i dbałość o najmniejsze szczegóły stanowią detal, który bez wątpienia dopełni każdy centymetr wnętrza. Linia Berker Glasserie jest nakierowana na doskonałą jakość materiałów i ogromny szacunek do tradycji.