Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker Glasserie - Gniazdka | Włączniki | 1930 | Katalog | Cena

Berker Glasserie

Berker Glasserie to linia produktów, która zachwyca swoim ponadczasowym stylem oraz doskonale dopracowanym projektem. Ze względu na wygląd i zastosowane materiały jest chętnie wykorzystywany w wysmakowanych, domowych wnętrzach, ale równie atrakcyjnie prezentuje się w hotelach czy innych budynkach przeznaczenia publicznego. Dlaczego warto rozważyć taki zakup?

Dopracowany design Berker Glasserie

Od pierwszej chwili w oczy rzuca się stylistyka, garściami czerpiąca z tradycyjnych i sprawdzonych przez lata wzorców. Sam producent zaznacza, że wygląd akcesoriów jest pochodną współpracy z legendarną już uczelnią Bauhaus w Dessau. Nie dziwi więc precyzyjne wykonanie oraz dbałość o każdy szczegół. Na uwagę zasługują zaokrąglone kształty oraz tradycyjny, obrotowy mechanizm włączników Berker. Nie oznacza to jednak, że mechanizmy wchodzące w skład tej linii produktowej odtwarzają jedynie dawne rozwiązania. Oferowane produkty wyposażone są w nowoczesne systemy, umożliwiające im płynną pracę i zapewniające wygodę użytkowania. Osobną kwestię stanowią użyte materiały. Elementy kontrolne, takie jak gałki i pokrętła łączników, wykonane zostały z połyskującego tworzywa sztucznego lub mosiądzu. Najbardziej interesującym elementem są jednak ramki oraz płytki wierzchnie, do których stworzenia wykorzystano przezroczyste szkło. Takie połączenie materiałów zapewnia niezwykle ciekawy efekt końcowy, który wpływa na walory wizualne związane z przedstawionymi akcesoriami.

Gniazdka i włączniki Berker 1930 Glasserie

W powyższej ofercie znajdują się przede wszystkim gniazda elektryczne oraz łączniki obrotowe różnego rodzaju. Dostępne są modele seryjne, zwierne, a także schodowe czy krzyżowe. To jednak nie wszystko. Wśród oferowanych mechanizmów obecne są również ściemniacze z płynną regulacją, które kontroluje się za pomocą specjalnego pokrętła. Wyposażone zostały w elektroniczne systemy regulacji oraz pamięć poziomu jasności, co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle wygodne. Warto zauważyć, że produkty z powyższego katalogu Berker Glasserie można ze sobą odpowiednio komponować. Uniwersalne ramki pozwalają na umieszczenie w nich różnych mechanizmów, a w razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia związanego z uszkodzeniem zewnętrznych elementów, można wymienić dokładnie konkretną część. Dostępne są również płytki czołowe dedykowane określonym rodzajom gniazd (w tym np. głośnikowych czy USB) i łączników.

Berker Glasserie w hurtowni Elmar - katalog

Wszystkie osoby ceniące sobie ponadczasową stylistykę oraz eleganckie, dopracowane wnętrza, zachęcamy do zakupu kompletu akcesoriów, włączników i gniazdek Berker 1930 Glasserie. Zapewniamy oryginalny produkt najwyższej jakości oraz wygodną dostawę przy pomocy przesyłki kurierskiej.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner