Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Systemy audio wcale nie muszą zajmować dużej ilości miejsca – rozwiązania dostępne w naszym sklepie są tego zupełnym przeciwieństwem. Oferujemy między innymi radio Touch Dab+ ze zintegrowanym, wysokowydajnym głośnikiem, które na ścianie zajmują tyle samo miejsca, co standardowy włącznik światła. Przejrzyj wszystkie dostępne modele i wybrany przez siebie włóż do wirtualnego koszyka. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

Elektronika rozrywkowa

Elektronika rozrywkowa Berker – jakie produkty oferujemy?

Elektronika rozrywkowa Berker to klasa sama w sobie, a producent traktuje produkty wchodzące w jej skład z należytym szacunkiem. Jednym z najważniejszych artykułów w tej kategorii jest radio, które po montażu podtynkowym wygląda tak, jak standardowy włącznik światła lub gniazdo elektryczne.

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości głośnik, co gwarantuje klarowny i wyraźny dźwięk, zapewniający doskonałą jakość odtwarzania audio, przyjemne basy i czyste wysokie tony. Ma także intuicyjny, dotykowy ekran, który umożliwia łatwą nawigację i konfigurację ustawień. Sam wyświetlacz oczywiście jest podświetlany, co poprawia czytelność nawet w warunkach słabego oświetlenia, a obsługa urządzenia jest płynna, precyzyjna i responsywna na dotyk użytkownika dzięki technologii pojemnościowej.

Urządzenie wyświetla na ekranie aktualną datę oraz czas, co jest przydatne w codziennym użytkowaniu, ma także wbudowaną funkcję radia FM stereo z funkcją RDS, która umożliwia wygodne słuchanie ulubionych stacji radiowych w wysokiej jakości dźwięku. Użytkownik ma możliwość ręcznego lub automatycznego wyszukiwania dostępnych stacji radiowych, co pozwala na swobodne dostosowanie do preferencji odbiorcy, jak i zapisanie do 8 ulubionych stacji radiowych, umożliwiając szybki dostęp do preferowanych nadajników.

Można zaprogramować radio, aby przy uruchomieniu włączało się na ostatnio wybranej stacji, jak i regulację głośności w bardzo dużym zakresie. Mimo stosunkowo niewielkiego głośnika radio może napełnić dźwiękiem praktycznie każde pomieszczenie.

Dlaczego elektronikę rozrywkową Berker warto kupić właśnie u nas?

Elektronika rozrywkowa firmy Berker charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na niezawodność i trwałość urządzeń, jak i ogromnym zaawansowaniem technologicznym. Szybki montaż oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że korzystanie z produktów Berker jest wyjątkowo komfortowe, a ich solidne konstrukcje gwarantują bezpieczną eksploatację. W naszym sklepie oferujemy elektronikę rozrywkową marki Berker w atrakcyjnej cenie, zapewniając klientom doskonałe rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z naszymi ekspertami. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo lub telefonicznie, dostarczymy zamówienie bez zbędnej zwłoki, a także zabezpieczymy wszystkie artykuły na czas ich transportu tak dobrze, jak to możliwe. Zakupy u nas cechuje także brak zbędnych formalności.