Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker Q.3, Q.7 - katalog, cena - hurtownia Elmar

Berker Q.3 i Q.7

Seria Berker Q.3 i berker Q.7 to produkty, które w naszym sklepie online cieszą się dużą popularnością. Bogata oferta pozwala na trafny wybór elementów najwyższej jakości i w bardzo przystępnej cenie. Linia przeznaczonych do sprzedaży produktów doskonale sprawdza się zarówno w budownictwie wielomieszkaniowym, jak i komercyjnym. W naszej ofercie znajdziesz m.in: łącznikiklawisze i gniazda.

Berker Q.3 to łącznik, który najlepiej definiuje solidność. Produkty z serii są niezwykle mocne, wyraziste, a przy tym ich faktura wyjątkowo subtelna. Berker Q.3 oraz Q.7 są produktami idealnie pasującymi do montażu w systemach instalacji elektrycznych. Warto zwrócić uwagę na niepowtarzalny mechanizm osprzętu, który zainstalowany jest w ścianie, natomiast pozwala jednocześnie na wizualną modyfikację poszczególnych elementów, tj. ich koloru, kształtu i materiału. 

Berker Q.3 i Q.7 - wyjątkowy design

Włączniki i gniazdka Berker Q3 i Q7 wykonano z duroplastu – niezawodnego materiału, który wykazuje wysoką odporność na zadrapania, temperaturę, promieniowanie UV, chemiczne składniki środków czystości czy uszkodzenia mechaniczne. Istnieje możliwość montażu podtynkowego oraz natynkowego. 

Delikatny design i klasyczny kształt powoduje, że seria świetnie komponuje się z nowoczesną i tradycyjną przestrzenią. Niezależnie od zastosowanego we wnętrzu stylu, zyskujemy najlepszy efekt. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na najwyższy komfort w konkurencyjnej cenie. W naszej hurtowni elektrotechnicznej proponujemy najlepsze rozwiązania. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub via e-mail.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner