Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

W serii Berker Q odnajdziesz wszystko to, za co kochamy minimalizm – uniwersalność, porządek, estetykę i przede wszystkim niezrównaną funkcjonalność. Dostępne w tej kategorii serie Q.3 i Q.7 kontynuują założenia serii berker Q.1, jednak wprowadzają do nich kilka świeżych rozwiązań. Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się sam, jak powinien wyglądać i działać idealny sprzęt elektroinstalacyjny!

Berker Q.3 i Q.7

Berker Q.3 i Q.7 – styl, który inspiruje

Seria Berker Q to przede wszystkim nowoczesny design, który wykorzystasz zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach, choć nie tylko. Równie ważna jest ich doskonała odporność na działanie niekorzystnych czynników, dzięki której nawet po latach utrzymują one swój atrakcyjny wygląd. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów wysokiej jakości.

Parametry obu serii sprawiają, że bez problemu można je stosować w mieszkaniach o różnej stylistyce. Sprawdzą się też w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej, czyli w miejscach, gdzie tego rodzaju wyposażenie jest wystawione na intensywną eksploatację. Jak prezentuje się każda z obu serii dostępnych w naszym sklepie? Oto krótkie porównanie:

  • Berker Q.3 – jest to klasyka wśród minimalistycznych rozwiązań. Od serii Q.1 odróżniają ją ostre kontury ramki, które nadają jej nieco bardziej surowego wyglądu – idealnego do wnętrz loftowych i industrialnych. Dla gniazd i łączników Q.3 można stosować te same elementy centralne, co w serii Q.1. Kolory elementów dostępnych w serii Berker Q.3 to tworzywo antracytowe aksamitne, tworzywo białe aksamitne oraz alu aksamit.
  • Berker Q.7 – to nowatorska seria, która wyróżnia się szerszymi, lekko zaokrąglonymi ramkami o ciekawej powierzchni np. strukturalnego betonu lub szczotkowanej miedzi. To nadal minimalizm w najlepszym wydaniu, jednakże urozmaicony nietuzinkowymi detalami.

Berker Q.3 i Q.7 – gniazdka i łączniki o bezkompromisowej trwałości

W serii Q.3 i Q.7 wszelkie elementy centralne, klawisze i płytki czołowe włącznie z ramkami zostały wykonane z niezwykle odpornego na zadrapania i promienie UV duroplastu. Są przy tym niezwykle gładkie i przyjemne w dotyku. Powierzchnie klawiszy w tej serii są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też rozwój bakterii, osiadanie kurzu i utratę swoich naturalnych kolorów wraz z biegiem lat.

Berker Q.3 i Q.7 – włączniki, gniazdka i o wiele więcej!

Dostępne w serii Berker Q.3 i Q.7 wyłączniki i klasyczne gniazdka to tylko część z proponowanego przez nas osprzętu. Znajdziesz tutaj także:

  • gniazdka do podłączenia przenośnych urządzeń,
  • gniazdka do podłączenia komputerów PC,
  • gniazda antenowe,
  • regulatory temperatury,
  • radiowe czujniki ruchu,
  • ściemniacze,
  • sterowanie rolet,
  • sterowniki multimediów

...i o wiele więcej!

Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdziesz gniazda pojedyncze i gniazda wielokrotne, dzięki którym można uzyskać wiele funkcji w jednym miejscu! Bez względu na wybór cechują się one prostotą instalacji gniazd i wymiany samych ramek lub przycisków dzięki systemowi one.platform. Jeśli chcesz urządzić niezwykle gustowne wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym i loftowym, to serie Berker Q.3 i Q.7 są tym, czego szukasz. Zapraszamy do zakupów produktów marki Berker!