Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker R.3 - cena

Berker R.3

Połączenie kwadratowej ramki z okrągłym klawiszem w serii gniazd i włączników Berker R.3 to najwyższy poziom kontrastu w Twojej przestrzeni. Kwintesencja elegancji, wielowymiarowe formy i mnóstwo wariantów powierzchni pozwala na dowolne wykorzystywanie potencjału produktów w każdym wnętrzu. Berker R.3 w sposób wyjątkowy podkreśla interior i komponuje się z zastosowaną stylistyką. Nie zaburza, a akcentuje i sprawia, że elementy systemu instalacji elektrycznej mogą w prosty sposób wpłynąć na finalny efekt wizualny w przestrzeni. 

Seria produktów Berker R.3 dostępna w naszym sklepie internetowym to doskonały wybór zarówno dla budownictwa wielomieszkaniowego, domów jednorodzinnych czy budownictwa komercyjnego.  Wszystkie projekty to rezultat niekwestionowanego sukcesu marki, która wyznaje zasadę minimalizmu i pochwały klasyki, umiejętnie kontynuując sukces w branży i dostarczając innowacyjne rozwiązania.

Berker R.3 - wysmakowany design

Zależy Ci na odważnych kompozycjach wnętrz? Masz słabość do kontrastowych aranżacji? Marzysz o przestrzeni, która w pełni, świadomie i kreatywnie wyrazi Ciebie? W Twoim domu lub w biurze nie ma miejsca na aranżacyjny przypadek? Dobrze trafiłeś. Kolekcja Berker R.3 pozwala na modyfikację płaskich form obudowy, jest wspaniałą alternatywną wszelkich dekoracji we wnętrzu i zdecydowanie skupia na sobie uwagę.

Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas zakupów, skonsultuj się z doradcami hurtowni Elmar telefonicznie lub online – postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i wybrać dla Ciebie najlepszy produkt. 

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner