Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Produkty z serii Berker B.7 są najlepszym dowodem na to, że klasyka i nowoczesność mogą iść ze sobą w parze, a co najważniejsze – jest to naprawdę dobrana para! Połączenie aktualnych trendów w połączeniu z tradycyjnymi elementami wyglądają naprawdę dobrze i dopełniają wszelkie aranżacje wnętrz. Ramki Berker B 7 dostępne w naszym sklepie to szeroki wybór różnorodności, zaczynając od produktów w białej wersji kolorystycznej, kończąc na produktach w odcieniach czerni, złota, czy czerwieni. Ogromny wybór elementów dekoracyjnych do gniazdek i łączników ułatwia dostosowanie produktów do indywidualnych preferencji oraz pozostałych elementów wystroju przestrzeni.

Berker B.7 ramki

Wielkość i orientacja ramek elektroinstalacyjnych Berker B.7

W zależności od tego, czy potrzebujesz ramki do jednego łącznika, czy w planach jest bardziej estetyczne rozwiązanie w postaci umieszczenia kilku gniazdek obok siebie, typ Berker B.7 oferuje zróżnicowane rozwiązania. W ofercie nasze sklepu dostępna jest zarówno ramka pojedyncza, podwójna, potrójna, poczwórna, jak i pięciokrotna. Bez względu na rodzaj wybranego materiału ramki, zawsze dostępna jest możliwość wyboru dowolnej krotności gniazd.

Warto jednak pamiętać, że nie każdy materiał produktu nadaje się do każdego sposobu montażu. Ramki Berker B.7 z tworzywa, aluminium i szkła nadają się do montażu pionowego i poziome, natomiast ramki ze stali szlachetnej należy zdecydować się na ramkę pionową lub poziomą.

Ramka Berker B.7 do włącznika światła – maksymalna funkcjonalność i wygoda użytkowania

Projektując linię ramek Berker B.7 producent zdecydował się postawić na jeszcze większą personalizację niż w przypadku serii B.3. W ofercie sklepu dostępne są liczne warianty produktu, w tym ramki o takiej kolorystyce i materiałach jak:

- szkło czarne,

- szkło białe,

- stal szlachetna,

- tworzywo sztuczne biały mat.

Decydując się na ramki z aluminium i stali, klienci mogą samodzielnie zdecydować o kolorze pierścienia wewnętrznego, wybierając jednolitą barwę białą lub kontrastowy antracyt. Cała seria produktów natomiast charakteryzuje się ostrymi krawędziami wykończeniowymi i subtelnym wykończeniem ramki.

Ramki Berker B.7 – estetyka dopasowana do Twoich potrzeb

Ramki Berker B.7 w stonowanych kolorach to klasyczny i elegancki wybór odpowiedni do niemal każdego wnętrza – produkty sprawdzą się zarówno w kuchni, łazience, jak i biurze i korytarzu. Jednak bez względu na wybór tworzywa i koloru, ramki na gniazdka i włączniki światła podnoszą walory estetyczne zakładanych mechanizmów podtynkowych. Elementy również powiększą optycznie gniazdo i wzorowo ochronią ścianę dookoła przed odciskami palców, a także zakryją nieestetyczne miejsce montażowe.

Cechą wspólną wszystkich ramek na gniazda elektryczne jest z pewnością połączenie efektu wizualnego z praktycznością. Wybierając ciekawy kolor, można zupełnie odmienić przestrzeń w danym pomieszczeniu i osiągnąć bardzo ciekawą aranżację. Firma Berker słynie z najwyższej jakości produktów dostępnych na rynku, dlatego decydując się na osprzęt marki Berker klienci mają pewność, że oferowane modele zostały zrobione z wysokiej klasy materiałów odpornych na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu ramki są zarówno wytrzymałe, jak i niezwykle atrakcyjne dla oka, co wpływa bezpośrednio na całą estetykę wnętrza.