Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Chcesz podnieść komfort życia w swoim domu bądź mieszkaniu, nie wydając jednocześnie zbyt dużych pieniędzy? Na tej podstronie znajdziesz ku temu jedną, praktyczną możliwość – ściemniacz światła Berker Glasserie. Dzięki niemu samodzielnie ustalisz optymalną ilość światła, które poziom natężenia będziesz mógł dopasować do wypoczynku, pracy lub spędzenia czasu ze znajomymi. Każde urządzenie tej firmy ma między innymi pamięć jasności i wieloetapowe zabezpieczenia. Przejrzyj je i zamów już dziś!

Ściemniacze

Ściemniacze Berker Glasserie – praktyczność ponad wszystko

Ściemniacz do światła Berker Glasserie to urządzenie przeznaczone do regulacji intensywności oświetlenia w pomieszczeniu. Można dzięki niemu stworzyć odpowiednią atmosferą i zachować komfort wizualny.

Ściemniacz światła Berker Glasserie, dzięki zastosowaniu elektronicznego kodera regulacji, pozwalają na precyzyjne dostosowanie poziomu światła do indywidualnych preferencji użytkownika. Funkcja pamięci jasności umożliwia natomiast zachowanie i szybkie przywołanie ustawionej wcześniej intensywności oświetlenia, co pozwala zwiększyć komfort użytkowania. Urządzenia z możliwością ściemniania zapewniają także płynny start, który z kolei nie tylko chroni źródła światła przed nagłym wzrostem napięcia, ale również zapewnia przyjemne dla oka przejście między różnymi poziomami oświetlenia.

Ściemniacze Berker Glasserie mają także zaawansowane funkcje, takie jak bezpiecznik elektroniczny, który chroni przed zwarciem i przeciążeniem, gwarantujący wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Możliwość regulacji poprzez obcinanie lub wycinanie fazy, dostosowująca się do rodzaju obciążenia, stanowi inteligentne rozwiązanie, które automatycznie dobiera najlepszy sposób działania w zależności od podłączonego typu oświetlenia.

Dodatkowo możliwość sprawdzenia napięcia bez konieczności demontażu oraz opcja rozszerzenia przez uniwersalne rozszerzenie mocy DMS z równoległym połączeniem obciążeń zapewniają łatwość instalacji i obsługi. To z kolei klucz do prawidłowego działania. Zaciski wtykowe ułatwiają tymczasem montaż i zapewniają solidne połączenie.

Wszystko to czyni z każdego uniwersalnego ściemniacza obrotowego nie tylko element funkcjonalny, ale i wygodne rozwiązanie w zarządzaniu oświetleniem domowym.

Ściemniacz światła Berker Glasserie – poznaj najważniejsze zalety tej serii

W kolekcji Berker 1930 Glasserie odnajdziemy połączenie praktyczności z niebanalnym designem, gdzie każdy produkt jest odzwierciedleniem filozofii Bauhausu. Ta unikatowa linia produktów elektrycznych pokazuje, że zaawansowana technologia i funkcjonalność mogą iść w parze z estetyką. Dzięki swojej klarownej formie i wykorzystaniu szkła, przedmioty z serii Berker Glass wnoszą do przestrzeni powiew nowoczesności, podkreślający jej charakter i dobry styl.

Berker Glass, a tym samym każdy dostępny ściemniacz LED, przekracza tradycyjne pojęcie akcesoriów elektrycznych, oferując produkty, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie atrakcyjne. Każdy włącznik, gniazdko, czy inny element kolekcji został bowiem zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalizm, ale nie chcą rezygnować z wyrafinowania i elegancji. Wyróżniające się wykorzystaniem szkła, produkty Berker Glass wprowadzają lekkość i przejrzystość, czyniąc z nich nie tylko praktyczne urządzenia, ale również integralne elementy dekoracyjne każdego wnętrza.

Czy interesuje Cię dobry ściemniacz? W kategorii wyłączniki światła Berker Glasserie z pewnością znajdziesz urządzenia dostosowane do swoich oczekiwań.

Historia firmy Berker – warto ją poznać

Berker, z ponad stuleciem innowacji w projektowaniu przełączników, zakorzeniony jest w tradycjach niemieckiego regionu Sauerland, gdzie bracia Robert i Hugo Berker założyli firmę z misją łączenia funkcjonalności z estetyką. Ta misja, zrealizowana przez jasne i proste linie designu, pozostaje niezmieniona i jest kontynuowana pod opieką Grupy Hager, zapewniając, że marka Berker nadal odpowiada na współczesne potrzeby w dziedzinie designu i technologii.

Przejrzyj każdy dostępny ściemniacz obrotowy. Komfort, jak i domowa atmosfera, z pewnością skorzystają na nowym rozwiązaniu, które mimo niskich kosztów z pewnością wzniesie codzienny wypoczynek na kolejny, wyższy poziom.