Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Kategorie
Kategorie
Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Sonata Stal Inox

Ospel Sonata Stal Inox to seria wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, prezentuje się bardzo oryginalne, a dzięki temu pasuje do nowoczesnych, eleganckich wnętrz. Po drugie, zaskakuje jakością wykorzystanych materiałów. Szlachetna stal ujmuje swoim wyglądem, a poza tym wpływa na wytrzymałość całej konstrukcji. Po trzecie, zapewnia doskonały zestaw akcesoriów, które pozwalają na stworzenie kompletnej instalacji. Wszystkie niezbędne produkty znajdują się w naszej ofercie. Sprawdź, dlaczego warto wybrać markę Ospel i wybierz propozycję dla siebie.

Skład zestawu Stal Inox Ospel Sonata

W ramach linii Ospel Sonata Stal Inox w powyższej ofercie możesz liczyć na wszystkie rodzaje łączników, które mogą okazać się niezbędne w danym budynku. Posiadamy modele standardowe, dwubiegunowe, schodowe lub krzyżowe – wszystkie z praktycznym podświetleniem. Oprócz tego dostępna jest wersja z dwoma klawiszami, włącznik spełniający rolę przycisku dzwonka, a także typ żaluzjowy. Dzięki takiej różnorodności można wyposażyć całe pomieszczenie, dom lub budynek za pomocą akcesoriów jednego rodzaju. Drugim, kluczowym składnikiem całej serii Sonata Stal Inox, są funkcjonalne gniazda. Podstawę stanowią oczywiście wersje elektryczne na klasyczne wtyczki – dla obsługi popularnych urządzeń. Dostępne są przy tym modele z uziemieniem oraz kluczem zabezpieczającym. Rozszerzenie oferty stanowią gniazda antenowe, telefoniczne oraz komputerowe.

Praktyczne rozwiązania w sklepie Elmar

Dużą zaletą omawianego zestawu tworzącego osprzęt elektryczny Ospel Sonata jest możliwość dopasowania wszystkich dostępnych mechanizmów do uniwersalnych ramek. Dzięki temu nie trzeba kupować całego zestawu, np. łącznik + ramka, a można wybrać tylko jedno z nich. Dlaczego jest to takie istotne? Po pierwsze pozwala to na ewentualną wymianę tylko jednej, niezależnej części, ale co ważniejsze, kilka elementów da się w łatwy sposób połączyć ze sobą w jednej instalacji za pomocą ramki wielokrotnej. Takie rozwiązanie jest o wiele bardziej estetyczne niż montowanie kilku odrębnych konstrukcji. Pozwala również na dowolne kształtowanie ostatecznego zestawu mechanizmów składających się na jedną ramkę.

Produkty Ospel Sonata Stal Inox – sklep internetowy hurtowni Elmar

Sprawdź koniecznie wszystkie dostępne produkty i wybierz wyjątkowy zestaw akcesoriów elektrycznych wykonanych ze szlachetnej stali nierdzewnej. Ramki Stal Inox Ospel Sonata wyróżniają się na tle standardowych propozycji, dlatego mogą stanowić świetny element stylistyczny w biurze czy mieszkaniu, zapewniając jednocześnie niezwykły komfort użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i do wyboru osprzętu Sonata Stal Inox w cenach, które zadowolą najbardziej wymagających.