Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Klawisze

Filtruj według

Klawisze Berker K.5 zostały stworzone dla wszystkich tych, którzy cenią w swoich wnętrzach elegancję połączoną z minimalistycznym wykończeniem i wysoką funkcjonalnością. W ofercie naszego sklepu dostępne są klawisze z serii K.5, które będą służyć przez długie lata oraz podkreślą wystrój każdego nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Daj się zaskoczyć jakością i wytrzymałością produktów serii Berker K.5!

Klawisze

Klawisze Berker K.5 – wysokiej jakości wykonanie

Klawisze Berker K.5, a dokładnie jego elementy centralne i ramka, zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium i stal szlachetna nierdzewna. Takie wykonanie klawiszy zadowoli wszystkich klientów, którzy uwielbiają klasyczną formę dodatków, proste kontury oraz konsekwentny kształt. Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w serii Berker K.5 jest układ elementów centralnych w ramkach wielokrotnych poziomych. Klawisze i elementy centralne gniazd prądowych są montowane bezpośrednio obok siebie bez przegrody między nimi.

W ofercie naszego sklepu dostępne są takie modele klawiszy Berker K.5 jak:

- klawisz pojedynczy,

- klawisz podwójny,

- klawisz do łącznika trzyklawiszowego,

- klawisz z pięcioma dołączonymi soczewkami,

- klawisz do łącznika seryjnego wieloklawiszowego.

Klawisze Berker K.5 są również przeznaczone do instalacji podtynkowej do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Z produktami serii K.5 możliwe jest także sterowanie oświetleniem i systemem obsługi KNX. Dostępne produkty są idealnym wyborem do łącznika klawiszowego pojedynczego, uniwersalnego oraz krzyżowego.

Berker K.5 – klawisz i stal szlachetna w najlepszym wydaniu

Stal szlachetna jest wysoce odporna na uszkodzenia, wilgoć oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia, dzięki czemu stanowi nieocenioną jakość klawiszy Berker K.5. W serii produktów postawiono na barwę stali szlachetnej nierdzewnej, która w połączeniu z oszczędnym designem tworzy klawisze idealne do wszystkich wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym.

Klawisze Berker K.5 są dostępne w matowym kolorze stali, a firma postawiła na estetykę wyróżniającą się ostrymi krawędziami pozbawionymi krągłości w połączeniu z aluminium. Dzięki temu klawisze z serii Berker K.5 sprawdzą się w każdym nowoczesnym domu, a także w biurach i innych pomieszczeniach służbowych.

Klawisze Berker K.5 i system One.platform

Berker to niemiecka firma, która funkcjonuje od ponad 100 lat, a pierwszy stworzone przez markę produkty były inspirowane dokonaniami szkoły artystycznej Bauhaus. Do dzisiaj wszystkie te idee są nienaruszone – trwałość, solidność i funkcjonalność idą w parze z estetyką i prostą formułą.

Serię klawiszy Berker K.5 należy łączyć bezpośrednio z elementami systemu One.platform, czyli wspólnym mechanizmem osprzętu elektroinstalacyjnego, który pasuje do wszystkich serii Berker by Hager. System umożliwia dobranie, indywidualne decydowanie i możliwą w każdym momencie zmianę serii, kiedy tylko czujemy taką potrzebę. Mechanizm zostaje w ścianie, a klienci wybierają kolor, materiał i kształt tak, aby dopasować element do wnętrza i wystroju pomieszczeń.