Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Simon Basic moduł

Seria produktów Simon Basic Moduł to bardzo oryginalne rozwiązanie dla tych, którzy lubią łączyć ze sobą poszczególne elementy. Z uwagi na fakt, że są to produkty modułowe, istnieje możliwość ich dowolnego łączenia i modyfikacji, wedle uznania. To duża przewaga nad standardowymi opcjami, ponieważ umożliwia wybór rozwiązania maksymalnie dopasowanego do potrzeb danego wnętrza.

Takie podejście ułatwia również wymianę czy remont instalacji. Jeżeli, na przykład, uszkodzeniu ulegnie fragment obudowy lub klawisza, można bez problemu dokonać wymiany konkretnej części, która będzie pasować jak ulał. Z drugiej strony, podczas zakupu akcesoriów, nie trzeba dopasowywać ramek do elementów określonego rodzaju – są one uniwersalne i pasują do wszystkich mechanizmów wewnętrznych.

Jakie produkty wchodzą w skład linii Simon Basic Moduł?

W ramach serii Simon Basic Moduł dostępne są m.in. ramki, łączniki, przyciski, gniazda oraz pozostałe akcesoria i produkty uzupełniające. Oferują one spore możliwości wyboru specyfikacji modelu. W przypadku łączników są to m.in. wersje pojedyncze i podwójne, a także z podświetleniem, schodowe, czy krzyżowe. Dzięki wspomnianej modułowości wszystkie z nich mogą być zamiennie stosowane w kompozycji z jedną ramką. Duża różnorodność występuje również w przypadku gniazd. Do dyspozycji są wersje pojedyncze, podwójne, z uziemieniem lub bez, a także z dodatkową klapką ochronną. W ofercie dostępne są również gniazdka Simon Basic antenowe, głośnikowe, USB, HDMI, telefoniczne czy komputerowe. Jeżeli wybierzesz już zestaw dla siebie, możesz wszystkie elementy umieścić w jednej, wielokrotnej ramce. Jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne oraz estetyczne. W jednym miejscu możesz zapewnić sobie dostęp do różnorodnych gniazd, łączników czy sterowników, umożliwiających kontrolę nad systemami zainstalowanymi w pomieszczeniu.

Gniazdka Simon w ofercie hurtowni Elmar

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą włączników, kontaktów Simon Basic Moduł oraz pozostałych akcesoriów. Oferujemy najlepsze modele na rynku, które są chętnie wybierane przez szerokie grono klientów i zwyczajnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Nie ważne, czy zdecydujesz się na gniazdo podwójne, pojedyncze, czy Twój wybór padnie na inne akcesoria z powyższej oferty, możesz liczyć na wysoką jakość wykonania i pełną funkcjonalność. Nie należy zapominać również o ich stylistyce, którą można dostosować do własnych potrzeb, wybierając odpowiadającą wersję kolorystyczną z dużej palety, oferowanej przez producenta. Zakupów z dogodną dostawą prosto do domu dokonasz na stronie internetowej hurtowni Elmar.