Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Ospel gniazdka elektryczne | Osprzęt elektryczny | Włączniki | Kontakt

OSPEL

Osprzęt elektryczny Ospel to propozycja niezwykle ciekawa i oferująca różnorodne rozwiązania dla domu oraz firmy. Przede wszystkim dostępnych jest kilka osobnych linii stylistycznych, a produkty wchodzące w ich skład charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Największą zaletą jest jednak ogromna uniwersalność prezentowanych rozwiązań, które można komponować ze sobą w zależności od potrzeb. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tego producenta?

Osprzęt Ospel - funkcjonalność to podstawa

Przede wszystkim gniazdka elektryczne Ospel, włączniki, oraz pozostałe akcesoria są modułowe, co oznacza, że nie trzeba kupować całego zestawu z danej kategorii. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz bez problemu praktyczne ramki, które mogą stanowić podstawę dla instalacji różnego typu – zarówno łączniki, gniazda, jak i wszystkie sterowniki mają kształt umożliwiający ich odpowiednie dopasowanie. Z drugiej strony można dokonać zakupu wyłącznie części wewnętrznej, jak i samych klawiszy czy pozostałych drobnych elementów. Ta modułowość daje również większe możliwości stylistyczne – nie ma żadnych ograniczeń w łączeniu ze sobą poszczególnych części.

Różnorodne akcesoria elektrotechniczne Ospel

Bogata oferta polskiego producenta obejmuje zarówno przeróżne rodzaje łączników, jak i pozostałe akcesoria. Możesz więc zdecydować się na wersje z jednym, dwoma, a nawet trzema klawiszami. Dzięki temu w łatwy sposób da się kontrolować oświetlenie w danym pomieszczeniu. To jednak dopiero początek. Niektóre włączniki Ospel wyposażone są w praktyczne diody, które informuje o jego stanie. Dodatkowo występują w różnych wersjach – jednobiegunowe, dwubiegunowe, świecznikowe, schodowe, krzyżowe i inne. Jeszcze większą różnorodność prezentują sobą gniazda czy kontakty Ospel. Oprócz głównych propozycji w postaci gniazd elektrycznych, w asortymencie znajdują się wersje głośnikowe, RTV, telefoniczne czy chociażby antenowe. Szczegóły możesz poznać, przeglądając bezpośrednio produkty z powyższej oferty. Osprzęt elektryczny Ospel umożliwia również sterowanie żaluzjami (dzięki dedykowanym tej funkcji łącznikom), regulację temperatury w pokoju czy kontrolę poziomu jasności oświetlenia. Wystarczy wybrać odpowiednie sterowniki, połączyć je z dopasowanymi częściami komplementarnymi, zainstalować i już można cieszyć się wygodą w codziennym użytkowaniu.

Oferta hurtowni Elmar

Wszystkie powyżej opisane produkty Ospel w cenach hurtowych znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Nie musisz odwiedzać przy tym sklepów stacjonarnych – niezbędne akcesoria dostępne są od ręki i wystarczy kilka kliknięć, aby zostały dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres. Zapraszamy do zakupu produktów w wybranej konfiguracji.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner