Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

OSPEL

Osprzęt elektryczny Ospel to propozycja niezwykle ciekawa i oferująca różnorodne rozwiązania dla domu oraz firmy. Przede wszystkim dostępnych jest kilka osobnych linii stylistycznych, a produkty wchodzące w ich skład charakteryzują się odmiennymi właściwościami. Największą zaletą jest jednak ogromna uniwersalność prezentowanych rozwiązań, które można komponować ze sobą w zależności od potrzeb. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tego producenta?

Osprzęt Ospel - funkcjonalność to podstawa

Przede wszystkim gniazdka elektryczne Ospel, włączniki, oraz pozostałe akcesoria są modułowe, co oznacza, że nie trzeba kupować całego zestawu z danej kategorii. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz bez problemu praktyczne ramki, które mogą stanowić podstawę dla instalacji różnego typu – zarówno łączniki, gniazda, jak i wszystkie sterowniki mają kształt umożliwiający ich odpowiednie dopasowanie. Z drugiej strony można dokonać zakupu wyłącznie części wewnętrznej, jak i samych klawiszy czy pozostałych drobnych elementów. Ta modułowość daje również większe możliwości stylistyczne – nie ma żadnych ograniczeń w łączeniu ze sobą poszczególnych części.

Różnorodne akcesoria elektrotechniczne Ospel

Bogata oferta polskiego producenta obejmuje zarówno przeróżne rodzaje łączników, jak i pozostałe akcesoria. Możesz więc zdecydować się na wersje z jednym, dwoma, a nawet trzema klawiszami. Dzięki temu w łatwy sposób da się kontrolować oświetlenie w danym pomieszczeniu. To jednak dopiero początek. Niektóre włączniki Ospel wyposażone są w praktyczne diody, które informuje o jego stanie. Dodatkowo występują w różnych wersjach – jednobiegunowe, dwubiegunowe, świecznikowe, schodowe, krzyżowe i inne. Jeszcze większą różnorodność prezentują sobą gniazda czy kontakty Ospel. Oprócz głównych propozycji w postaci gniazd elektrycznych, w asortymencie znajdują się wersje głośnikowe, RTV, telefoniczne czy chociażby antenowe. Szczegóły możesz poznać, przeglądając bezpośrednio produkty z powyższej oferty. Osprzęt elektryczny Ospel umożliwia również sterowanie żaluzjami (dzięki dedykowanym tej funkcji łącznikom), regulację temperatury w pokoju czy kontrolę poziomu jasności oświetlenia. Wystarczy wybrać odpowiednie sterowniki, połączyć je z dopasowanymi częściami komplementarnymi, zainstalować i już można cieszyć się wygodą w codziennym użytkowaniu.

Oferta hurtowni Elmar

Wszystkie powyżej opisane produkty Ospel w cenach hurtowych znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Nie musisz odwiedzać przy tym sklepów stacjonarnych – niezbędne akcesoria dostępne są od ręki i wystarczy kilka kliknięć, aby zostały dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres. Zapraszamy do zakupu produktów w wybranej konfiguracji.