Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Ospel Sonata kontakty • cena ⇒ czarne, białe • katalog gniazd od Elmar

Ospel Sonata

Produkty z serii Ospel Sonata to coś dla miłośników bezkompromisowego podejścia do projektowania nawet drobnych elementów oraz wysokiej jakości wykonania. Klasyczna, kwadratowa kompozycja pozwala uniknąć zbędnych komplikacji, jednak umożliwia spory zakres modyfikacji oraz dostosowania do wystroju konkretnego wnętrza.

W ramach tej serii oferujemy możliwość komponowania własnych zestawów, decydując się na wybrane ramki, łączniki, czy gniazdka. Zapewniamy duży wybór poszczególnych modeli. Ramki Ospel Sonata dostępne są w wersji z jednym lub kilkoma wycięciami, w zależności od potrzeb danego pomieszczenia. Wszystkie wymienione części występują w przeróżnych wersjach kolorystycznych – od głębokiej czerni, po brąz, beż, barwę kremową, biel, czy nawet jaskrawą i wyróżniającą się czerwień.

Ospel Sonata – doskonały wybór dla każdego wnętrza

Produkty Ospel Sonata czarne sprawdzą się najlepiej w przypadku nowoczesnych przestrzeni, w których królują kontrasty. Białe włączniki i gniazda ospel sonata są natomiast bardziej uniwersalne i bez przeszkód dopasują się do większości popularnych aranżacji. Dużą zaletą naszej oferty jest możliwość nieskrępowanego dobierania poszczególnych elementów, przez co można w łatwy sposób stworzyć własną kompozycję kolorystyczną. Gniazda i kontakty Ospel Sonata przeznaczone są zarówno do domów, mieszkań i apartamentów, jak i biur oraz obiektów użytkowych. Świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, ze względu na zastosowanie wytrzymałego tworzywa, odpornego na pojawiające się zwykle uszkodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem Ospel Sonata – ceny prezentują się bowiem naprawdę atrakcyjnie.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner