Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Ospel As

Osprzęt elektryczny Ospel As to propozycja łącząca w sobie niezwykłą funkcjonalność oraz prostotę. Ze względu na swoją uniwersalną formę, akcesoria wchodzące w skład zestawu są chętnie wykorzystywane zarówno w domach prywatnych, jak i biurach, urzędach, czy pozostałych budynkach użyteczności publicznej. Doskonale pełnią swoją funkcję, są dyskretne i nie wybijają się na pierwszy plan – a w wielu przypadkach jest to cecha niezwykle istotna. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oraz do wyboru prezentowanych produktów.

Modułowy charakter oferowanych rozwiązań Ospel AS

Na samym początku warto zaznaczyć, że opisywane w tym miejscu akcesoria są w pełni modułowe, a zatem można dopasowywać poszczególne elementy do siebie i rozszerzać możliwości instalacji. Chodzi przede wszystkim o to, że oferowane ramki są uniwersalne i można w nich umieścić dowolne gniazda, łączniki i pozostałe elementy pochodzące z przedstawianego zestawu. Dotyczy to również gniazd elektrycznych podwójnych, które stworzone są w taki sposób, aby bez problemu zmieścić się w pojedynczej podstawie. Oczywiście ramki mogą być znacznie większe (nawet pięciokrotne), dzięki czemu możliwości indywidualnej kompozycji stają się bardzo duże.

Jakie elementy wchodzą w skład zestawu Osper serii As?

Naturalnie, jak w każdym zestawie akcesoriów z kategorii osprzętu elektrycznego, podstawę stanowią tutaj łączniki, umożliwiające kontrolę oświetlenia i innych systemów, a także różnorodne gniazda. Jeżeli chodzi o pierwsze z wymienionych, to dostępne są łączniki w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej, a także modele specjalne – z grafiką symbolizująca oświetlenie schodów oraz dzwonek. Oprócz tego w powyższej ofercie znajdziesz modele z diodą oraz specjalne łączniki żaluzjowe. Gniazda wchodzące w skład serii Ospel As dają możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych przy wykorzystaniu standardowej wtyczki, ale możesz zdecydować się również na wersję głośnikową, telefoniczną, czy chociażby antenową. Pełne zestawienie znajduje się powyżej, wystarczy, że wejdziesz w zakładkę dedykowaną gniazdkom. Trzecią grupą akcesoriów, które zapewnia Ospel, a konkretnie seria As, są elementy domowej elektroniki. Można wymienić tu chociażby praktyczne ściemniacze, umożliwiające kontrolę natężenia światła w pomieszczeniu. Do tego dochodzą regulatory temperatury z obrotowym sterowaniem, a także niezwykle praktyczny, elektroniczny czujnik ruchu. Wszystkie te mechanizmy pasują oczywiście do uniwersalnych ramek.

Gniazda Ospel As w atrakcyjnej ofercie hurtowni Elmar

Jeżeli szukasz nieskomplikowanego systemu, który sprawdzi się w Twoim domu lub firmie, polecamy gorąco serię Ospel As. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz wygodne zakupy przez internet z dostawą kurierską. Wybierz własny zestaw i zapewnij sobie oraz pozostałym użytkownikom pełny komfort i kontrolę.