Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Trudno o kwestię bardziej wpływającą na komfort przebywania w domu, niż temperatura. Z proponowanymi przez nas regulatorami temperatury ze sterowaniem czasowym możesz utrzymywać idealne ciepło i chłód – co do stopnia. A wszystko to w ramach pełnej stylu, ponadczasowej serii Berker B. Kwadrat!

Regulatory temperatury - Berker B. Kwadrat

Berker B. Kwadrat – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Berker B. Kwadrat to klasyczna już linia produktów firmy Berker cechująca się minimalistycznymi liniami, oszczędnym, ale pełnym lekkości designem i niedoścignioną wytrzymałością. To ta ostatnia cecha sprawia, że wszystkie produkty Berker B. Kwadrat będą służyły Ci przez długie lata bez awarii i konieczności konserwacji. W ramach Berker B. Kwadrat dostępne są nie tylko gniazdka i kontakty, w niniejszej kategorii znajdziesz także wygodne z zaawansowane regulatory temperatury, idealne do regulacji ogrzewania pomieszczeń.

Berker B. Kwadrat – regulator temperatury ze sterowaniem czasowym

Znajdziesz tutaj kilka ciekawych propozycji regulatorów, które pozwolą Ci utrzymać optymalną temperaturę pomieszczenia. Przykładem niech będzie regulator temperatury pomieszczenia z elementem centralnym, łącznikiem, diodą i nadrukami. Wygodne pokrętło do regulacyjne pozwala na precyzyjne ustawienia temperatury, a dioda LED zasygnalizuje rozpoczętą pracę urządzenia. Taki regulator posiada także osobne przyłącze do trybu nocnego.

Ciekawą opcją może być też regulator temperatury z funkcją czasowego sterowania zmianami temperatury. Nada się idealnie przy stosowaniu klimatyzacji i ogrzewania (również w przypadku ogrzewania podłogowego). Regulacja jest możliwa także osobno dla temperatury i podłogi – równolegle lub rozłącznie. Wraz z takim standardowym wbudowanym czujnikiem temperatury urządzenie może być dodatkowo wyposażone w zewnętrzny czujnik temperatury podłogi. Możesz zastosować te regulatory do napędów zaworów zamkniętych, jak również otwartych w stanie bezprądowym.

Duży czytelny wyświetlacz w połączeniu z serią Berker B. Kwadrat jest niezwykle gustowny i nie rzuca się w oczy. Obsługa wyświetlacza jest dostępna w kilku językach. Zaawansowany regulator temperatury może obsłużyć nawet 9 osobnych okresów dziennych, ma także wbudowane 3 podstawowe programy. Istnieje też opcja rozplanowania różnej temperatury na każdy dzień tygodnia oraz zmiana czasu z letniego na zimowy. Urządzenia mogą działać w trybie manualnym lub automatycznym. Dużym atutem pozwalającym kontrolować wydatki będzie obecność wskaźnika zużycia energii. Wraz z funkcją ochrony zaworów i stworzysz prawdziwie bezpieczny i ekonomiczny system ogrzewania.

W ramach Berker B. Kwadrat, elementy występują w kolorach białym lub kremowym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć je w ramkach wielokrotnych z innymi elementami sterującymi w domu, tworząc unikalny system dający Ci pełną kontrolę nad Twoim domem.

Unikalne regulatory temperatury od Berker

Każdy dostępny w serii Berker B.Kwadrat regulator temperatury daje dużą możliwość programowania ustawień temperatury wedle preferencji. W ten sposób możesz czuć się w pełni komfortowo, kontrolować zużycie energii i błyskawicznie zmienić temperaturę pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami firmy Berker!