Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kwadrat towarzyszy wystrojowi wnętrz od zarania dziejów. Jego regularność sprawia, że dodaje harmonii każdemu wnętrzu. Właśnie dlatego włączniki, kontakty i inne akcesoria firmy Berker i serii B.kwadrat skupiają się wokół tego kształtu. Berker B. kwadrat to proste i minimalistyczne formy, które idą w parze z niezrównaną funkcjonalnością. Przekonaj się sam i poznaj tę popularną serię obecną w naszym sklepie!

Berker B.Kwadrat

Berker B.kwadrat – siła tkwi w prostocie

W serii Berker Kwadrat znajdziesz dokładnie to, czego szuka każdy, kto projektuje nowoczesne wnętrze – stylowy wygląd i funkcjonalność. Dlaczego tak jest? Berker seria B kwadrat to jedna z najważniejszych linii produktów, która jest efektem wielu lat doświadczeń i wszechstronnego rozwoju firmy. Berker to niemiecka firma o ponad 100-letniej tradycji. Idee związane ze słynną szkołą artystyczną Bauhausu dają dzisiaj efekty w postaci nowoczesnych produktów, w których najważniejsza jest fuzja pięknej formy z najwyższą funkcjonalnością.

W tej serii Berker B postawiono na pełną ergonomię przy zachowaniu minimalistycznego wyglądu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczne gniazdka i włączniki Bkwadrat, czy regulator temperatury i gniazda multimedialne, możesz spodziewać się spójnej stylistyki, sporych możliwości konfiguracji wyglądu i funkcji, a także łatwego montażu i bezpieczeństwa.

Seria Berker B.kwadrat – wytrzymałość, której można zaufać

Seria berker B, a zwłaszcza B kwadrat to propozycja osprzętu, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Każde gniazdo Berker kwadrat wykonano z wysokiej klasy materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, wysokie temperatury oraz substancje znajdujące się w środkach czystości. Na tym polu wyróżniają się zwłaszcza elementy koloru białego i kremowego wytworzone z duroplastu, który jest wyjątkowo odporny na zarysowania. Dzięki temu wszystkie włączniki i gniazdka Berker kwadrat będą przez lata zachowywały swój pierwotny wygląd!

Berker gniazdka – katalog gustownych produktów z serii Berker Kwadrat

Gniazda Berker kwadrat można łatwo konfigurować, wybierając elementy w różnych kolorach. Oto dostępna kolorystyka Berker B kwadrat:

- antracyt mat,

- alu mat,

- biały połysk,

- kremowy połysk.

Niezależnie od tego, jakie wykończenie powierzchni wybierzesz, łatwo będzie Ci zmieniać wystrój dzięki wymiennym klawiszom, płytkom i ramkom – sam mechanizm urządzenia pozostanie bez zmian! Możesz w ten sposób tworzyć naprawdę unikatowe aranżacje! Dostępne w serii Berker B kwadrat gniazdo podwójne jest bardzo funkcjonalne, ale mamy w ofercie ramki nawet na pięć elementów w rzędzie! Pozwolą Ci one na pełną kontrolę nad oświetleniem i innymi urządzeniami domowymi!

Berker katalog – poznaj inne serie producenta

Kwadrat Berker B to niejedyna seria w ofercie tej firmy. Zachęcamy do zapoznania się również z innym, nie mniej estetycznym i funkcjonalnym osprzętem elektroinstalacyjnym – seriami B, Q, R i K, a także innymi propozycjami nawiązującymi do klasyki.