Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Ramki i puszki Berker K.5 cieszą się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających klientów. Na pozór zwyczajne pod względem estetycznym produkty charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami i wydłużonym okresem eksploatacji. To, co je wyróżnia to przede wszystkim proste kształty zamknięte w obudowach z wysokiej jakości aluminium oraz stali szlachetnej.

Linia K.5, podobnie jak wiele innych serii Berker, została stworzona z najwyższą starannością, która jest priorytetem dla doświadczonego producenta. Wybierając ramki i puszki Berker K.5 klienci stawiają na solidność, trwałość i funkcjonalność. Nie zwlekaj i już teraz wybierz produkty, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Ramki i puszki

Ramki i puszki Berker K.5 – unikalne warianty produktu

Seria Berker K.5 kontynuuje założenia innych serii pod względem możliwości konfiguracji końcowego produktu. Klienci mogą dowolnie wybierać elementy instalacji takie jak np. włącznik, dobierając ramki i przycisk oraz ich kolor według własnych upodobań. Ramka podwójna lub wielokrotna Berker K.5 to z kolei sposób na połączenie wielu funkcji w jednym miejscu, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad oświetleniem lub innymi sprzętami w domu, mieszkaniu, czy budynkach użyteczności publicznej.

Nasza sklep to miejsce, w którym gwarantujemy ogromny wybór gniazdek i puszek z serii K.5. Najniższa cena, niezrównana jakość i ogromne możliwości konfiguracji – to cechy produktów Berker.

Puszka i ramka Berker K.5 – proste kształty i niebanalne wykonanie w jednym

Seria Berker K.5 to przede wszystkim minimalistyczne kształty, prostota wykonania i klasyczne wzornictwo. Ramki i puszki z aluminium wykonane są z trwałego surowca najwyższej klasy, a całość stylizowana jest na, uwielbianą przez wiele osób, klasykę. Dzięki wysokiej jakości wykonania już w pierwszym kontakcie z ramkami i puszkami Berker K.5 poczujemy, że mamy do czynienia z produktami z najwyższej półki.

Produkty z serii Berker K.5 dostępne w ofercie naszego sklepu wyróżniają się na tle konkurencji takimi cechami jak:

- szeroki wybór kolorów ramek i puszek,

- duża powierzchnia prostokątnych klawiszy,

- możliwość montażu podtynkowego i natynkowego,

- brak przegrody między elementami centralnymi w ramkach wielokrotnych w układzie poziomym.

Ramka i puszka Berker K.5 – potwierdzona jakość

Ramki i puszki Berker K.5 to ukłon w stronę standardowych i minimalistycznych kształtów produktów. Stal szlachetna nierdzewna, czyli materiał, z którego wykonywane są produkty, charakteryzuje się ponadczasowym kształtem oraz uniwersalnymi kolorami takimi jak:

- lśniący biały,

- matowy aluminiowy,

- matowy antracyt,

- lśniący kremowy.

Gniazdka i puszki Berker K.5 to nowoczesne rozwiązania designerskie w popularnych i powszechnych gniazdach pojedynczych, włącznikach i zaślepkach. Produkty stanowią esencję minimalizmu i wyrafinowanego gustu, a przy tym skutecznie zaznaczają swoją obecność w każdym nowoczesnym oraz klasycznym wnętrzu. Dzięki unikalnemu wykończeniu i wysokiej jakości wykonania seria Berker K.5 zdobyła nagrodę „Good Design” i „Design Plus Award 2005”, a także nominację do nagrody „Designpreis 2007”.