Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker R.classic serie

Berker R.classic

100 lat – to już wiek, odkąd Berker wprowadził na rynek elektryczny nowatorski wyłącznik obrotowy. Seria produktów Berker r. Classic jest kontynuacją ogromnego sukcesu marki i prezentuje łączniki w nowoczesnej wersji. Prostokątne pokrętło, minimalistyczna kolorystyka oraz trzy opcje powierzchni: szklana, aluminiowa oraz ze stali szlachetnej – nie trzeba dużo, aby podbić branżę i stać się liczącym graczem w zakresie dostarczania wyjątkowych elementów do systemów instalacji elektrycznych.

Berker r. Classic - tradycja i minimalizm

W naszym sklepie internetowym oddajemy do Twojej dyspozycji Berker r. Classic, kłaniając się tradycji i sztuce minimalizmu. Subtelne kontury produktów zostały całkowicie pozbawione ramek, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru i pozwala na dowolne aranżacje zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i biznesowej. Istnieje możliwość montażu podtynkowego. 

Projektanci Berker r. Classic efektownie połączyli klasykę z nowoczesnymi trendami, która świetnie sprawdza się w każdej stylistyce wnętrz. Nieważne, czy Twój interior reprezentuje styl boho, kolonialny, glamour lub skandynawski – okrągłe pokrętła tylko podkreślą estetykę przestrzeni. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz wsparcia naszych fachowców, skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać Ci najlepsze rozwiązania dla Twojej przestrzeni. Pozwól sobie na komfort we własnym wnętrzu. Zadzwoń lub napisz – wrócimy z odpowiedzią.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner