Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

ABB Future linear

Akcesoria elektrotechniczne z serii ABB Future Linear to nowoczesne produkty o nieskomplikowanej stylistyce, które sprawdzają się w przypadku wnętrz o bardzo różnorodnym charakterze. Wszystko dzięki zastosowaniu szerokiej palety kolorów i wybarwień poszczególnych elementów, które można łączyć niemal dowolnie. W naszej ofercie znajdują się części i akcesoria, które pozwalają skompletować cały zestaw według własnego uznania.

Uniwersalny charakter produktów

ABB Future Linear Łącznik ABB Future ma kwadratowy kształt z ostrymi zakończeniami, co wyróżnia go na tle popularnych, zaokrąglonych ramek. Jego wysublimowana forma sprawia, że świetnie pasuje do tradycyjnych wnętrz, ale równie dobrze sprawdza się w przypadku nowoczesnych aranżacji. Obecne trendy nadal duży nacisk kładą na jasne wnętrza i białe, lśniące powierzchnie. Prezentowany łącznik będzie stanowił doskonałe uzupełnienie pomieszczeń urządzonych w takim stylu. Co ważne, poszczególne akcesoria, tworzące linię ABB Future Linear, dostępne są w różnych kolorach – od białego, poprzez szary, żółty, beżowy, na czarnym kończąc. To jednak nie wszystko – przedstawione propozycje prezentują się również odmiennie, jeżeli weźmiemy pod uwagę ich wykończenie. Można zdecydować się na lśniące oraz matowe powierzchnie. Wszystko po to, aby mogły znaleźć swoje miejsce w pokojach o różnorodnym designie.

ABB Future Linear– gniazdka i dużo więcej

W ramach linii Future Linear oferujemy zarówno praktyczne łączniki (w różnych wersjach – m.in. tradycyjne, schodowe, krzyżowe), jak i gniazda. Oprócz standardowych wersji dostępne są gniazda VGA, USB, głośnikowe, antenowe, czy przyłączeniowe. Wszystkie opisane mechanizmy i akcesoria pasują do dedykowanych ramek, które dostępne są w wersjach od 1-krotnej do aż 5-krotnej. Możesz więc do jednej ramki dopasować kilka zupełnie odmiennych instalacji, dzięki czemu niezbędne gniazda i łączniki będą w jednym miejscu. To doskonałe rozwiązanie zarówno z punktu widzenia praktycznego, jak i estetycznego

Wybierz ofertę z naszego katalogu

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą hurtowni Elmar oraz do wyboru wyjątkowego łącznika i gniazda ABB Future Linear. Dzięki dostępności poszczególnych podzespołów można dostosować ostateczny zestaw w pełni do własnych potrzeb. W swoim asortymencie posiadamy kompletny katalog produktów ABB, z czego seria Future Linear cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapewniamy atrakcyjne warunki i konkurencyjne ceny. Zachęcamy do dokonania zakupu bezpośrednio na naszej stronie internetowej z wygodną i szybką dostawą kurierską.