Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Elementy wyposażenia domowego coraz częściej można integrować bezpośrednio z osprzętem elektroinstalacyjnym – dla wygody, oszczędności miejsca i lepszego designu. Elektronika rozrywkowa dostępna w tej kategorii pozwala Ci cieszyć się ulubionymi audycjami, muzyką i zapewnia dodatkowe funkcje podnoszące komfort życia. Proponujemy najciekawsze rozwiązania będące częścią uznanej serii Berker B. Kwadrat!

Elektronika rozrywkowa - Berker B. Kwadrat

Najlepsza elektronika rozrywkowa Berker B. Kwadrat

W naszych domach wciąż dominuje klasyczny osprzęt elektroinstalacyjny, taki jak gniazdo lub włącznik światła. Coraz popularniejsze staje się jednak wykorzystanie takich złączy do tworzenia centrum domowej rozrywki i sterowania systemami inteligentnego domu. Ściemniacze, regulatory temperatury, radia – wszystko to możemy zamknąć w niewielkim panelu umieszczonym w dogodnym miejscu. Oszczędza to powierzchnię, daje duże możliwości personalizacji rozwiązań i wzbogaca wystrój wnętrza.

W serii Berker B. Kwadrat postawiono nacisk na ostre krawędzie i dość surowy, oszczędny styl, który idealnie wpasowuje się w estetykę minimalizmu obecnego w nowoczesnych wnętrzach. Dostępny w tej linii produktów osprzęt jest ponadprzeciętnie wytrzymały na wszelkie uszkodzenia i zabrudzenia, dlatego będzie Ci służył przez naprawdę długi czas. Chcesz wymienić któryś z elementów elektroniki? Dzięki systemowi one.platform jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek! Nie musisz już rozkręcać całego osprzętu, wystarczy, że wymienisz ramkę i element centralny, niezależnie czy będzie to klasyczny przycisk, czy panel z radiem.

Radia naścienne dla Twojej wygody

Dobrym przykładem elektroniki rozrywkowej z linii Berker B. Kwadrat są naścienne radia Berker Radio Touch z głośnikiem. Wyposażone w dotykowy wyświetlacz graficzny z podświetleniem zapewnia łatwy dostęp do ulubionych stacji, nienaganną jakość dźwięku, brak zakłóceń i wiele dodatkowych funkcji ułatwiających użytkowanie.

Poza standardowym wyświetlaniem czasu i daty można automatycznie wyszukiwać stacje, zapisywać te ulubione, używać radia jako budzika, wyłączyć urządzenie z opóźnieniem – przydatne podczas słuchania radia do snu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć dodatkowe urządzenie audio, np. odtwarzacz MP3, stację dokującą lub kolejny głośnik. Takie radio bez problemu zamontujesz w ramkach wielokrotnych, a dokonywanie zmian w konfiguracji urządzeń jest łatwa dzięki systemowi one.platform. Z takim urządzeniem pod ręką masz do dyspozycji prawdziwą centralę sterowania muzyką w Twoim domu!

Berker by Hager – więcej niż rozrywka

Z produktami firmy Berker stworzysz nie tylko centrum domowej rozrywki, ale też wyposażysz całe mieszkanie w systemy wygodnego sterowania światłem lub temperaturą. Modułowość systemu one.platform pozwoli Ci błyskawicznie zmieniać pozycję Twoich ulubionych elementów – także jeśli chodzi o elektronikę rozrywkową. Zapoznaj się zatem także z innymi kategoriami osprzętu elektroinstalacyjnego, a także pozostałymi, równie stylowymi seriami marki Berker!