Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

W serii Berker K1 odkryjesz piękno prostoty i jakość wykonania, które zachwycą każdego! Jeśli celujesz w wystrój w stylu nowoczesnym, to na Twojej ścianie nie może zabraknąć stylowego gniazdka i włącznika od znanej na całym świecie firmy Berker! W tej kategorii poznasz jedną z najbardziej uniwersalnych serii w dorobku firmy – Berker K.1!

Berker K.1

Seria produktów Berker K1 – styl i wytrzymałość

Linia K1 to przede wszystkim gniazdka Berker K1 i włączniki Berker K1, ale znajdziesz tutaj także inne ciekawe akcesoria. Czym wyróżnia się ta seria produktów? Przede wszystkim minimalistycznym stylem połączonym z bezkompromisową jakością. Proste kształty, minimum zaokrągleń, gustowne i lekko połyskliwe kolory łączą się z odpornością na zadrapania, wilgoć, zabrudzenia i inne czynniki zewnętrzne.

Estetyka reprezentowana przez Berker K1 to efekt ponadstuletniej tradycji tej niemieckiej firmy. Założyciele, bracia Berker inspirowali się nowatorską szkołą artystyczną Bauhaus, której główne założenia głoszą, że forma przedmiotów powinna współgrać z wszelkimi potrzebami człowieka. Do dzisiaj projekty takie jak seria K.1 podążają za ideami założycieli. Dzięki temu możesz cieszyć się nowoczesnym wzornictwem opartym na wielu latach doświadczenia.

Berker K1 – antracyt mat, a może biel?

Każda z propozycji firmy Berker – model K.1 to małe dzieło aranżacji wnętrz, a jednocześnie osprzęt pełen nowoczesnej i sprawdzonej technologii. Minimalizm serii idzie w parze ze stonowaną paletą barw, które jednak zostały w przemyślany sposób dobrane do jej założeń. Gdy w serii K.5 dominuje stal szlachetna, w przypadku tej serii mamy do wyboru Berker K.1 biały z połyskiem lub tworzywo antracytowe matowe, które można dowolnie łączyć w różnych konfiguracjach elementów.

W wielokrotnej ramce poziomej zmieści się aż do 5 modułów ustawionych rzędem bez przegrody, która zwykle jest w takich ramkach stosowana. Tworzy to charakterystyczną kompozycję, którą można dodatkowo wzbogacić różnym doborem kolorów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć także w serii Berker K.1 gniazdo podwójne, potrójne, a także mieszać różne elementy w obrębie jednej ramki.

Wybieraj własne konfiguracje!

Godny uwagi jest system one.platform wykorzystywany w Berker K.1. Cena wymiany elementów wizualnych jest znacznie niższa, a sam proces szybszy – wystarczy dobrać inną ramkę lub klawisz, zaś sam mechanizm pozostaje bez zmian. Wśród dostępnych na naszej stronie produktów z serii Berker K.1 gniazdo i włącznik to niejedyne możliwości. Dostępne są też Berker K 1 radio, regulator temperatury, ściemniacz, sterownik rolet i wiele innych. Szczególnie godny polecenia jest Berker K.1 Radio Touch, czyli wygodny panel dotykowy z radiem, który może łączyć się z urządzeniami Bluetooth, oferujący dźwięk na wysokim poziomie i bez szumów.

Berker to marka, której możesz zaufać – to produkty oferujące najwyższą trwałość, funkcjonalność, a także styl i połysk nowoczesnych materiałów takich jak stal nierdzewna czy aluminium. Sprawdź, jak wiele możliwości daje Ci seria produktów K.1 dostępna w naszym sklepie!