Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker K1 - gniazdo, cena

Berker K.1

Berker K1 to seria produktów, którą wyróżnia przede wszystkim prosty wzór - ostre kanty, prostokątny kształt, połysk na bardzo wysokim poziomie oraz niepowtarzalny styl, który eksponuje ten element systemu elektrycznego na tle pozostałych produktów z tej grupy. 

Idea less is more, czyli mniej znaczy więcej to z kolei ukłon w stronę minimalizmu, którego potencjał postanowili wykorzystać projektanci serii Berker K1. Powrót do prostych form i odstępstwo od dekoracyjnych elementów ma na celu podkreślić ponadczasowość wnętrz bez stosowania zbędnych motywów i ozdób. Postanowiono zastosować designerskie absolutne minimum – elementy centralne w wielokrotnej ramce poziomej są mocowane bezpośrednio obok siebie, bez instalowania przegrody między nimi. 

Berker K1 do każdej przestrzeni

Funkcjonalne gniazdka i włączniki Berker K1 to zdecydowanie jakość obudowana w wyjątkowym tworzywie, które sprawdza się w każdej przestrzeni. Linia tych produktów zakłada montaż zarówno podtynkowy, jak i natynkowy oraz sporą powierzchnię prostokątnych klawiszy z połyskiem lub w formie matowej. 

Minimalistyczny design, uniwersalna kolorystyka i prosty kształt efektownie podkreślają współczesne wnętrza, które charakteryzuje nowoczesność. Elementy wykończeniowe z serii Berker K1, przeznaczone do instalacji elektrycznych mocno akcentują nietuzinkową przestrzeń zarówno prywatną, jak i biznesową. Minimalizm to sztuka – wszystkie produkty z serii doskonale łączą formy i kształty, zaskakując rezultatem w Twoim wnętrzu. 

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner