Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Płytka czołowa do gniazda chroni mechanizm i nadaje osprzętowi unikalnego wyglądu. Seria Berker B. Kwadrat jest już natomiast prawdziwą klasyką w designie tego typu elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą płytek czołowych do różnorodnych rodzajów gniazd!

Płytki czołowe - Berker B. Kwadrat

Płytka czołowa Berker B. Kwadrat – styl i bezpieczeństwo

Zwyczajne gniazdka często z czasem tracą swój kolor, łatwo ulegają zadrapaniom i innym uszkodzeniom, źle znoszą nawet lekkie zabrudzenia. Jakość materiału i wykonania naprawdę robi różnicę, dlatego w produktach marki Berker by Hager nie stosuje się półśrodków. Berker B. Kwadrat to zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne, trwałość koloru, ale także niezrównana stylistyka, która sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu.

Minimalistyczne proste krawędzie i matowe lub lekko połyskliwe barwy to prawdziwe atuty, które wykorzystasz zwłaszcza w nowym budownictwie. Płytki czołowe tej serii możesz także łatwo wymienić z innymi elementami, w tym ramkami, a nawet wyposażeniem specjalnym takim jak radia czy regulatory temperatury. System one.platform ujednolica większość produktów marki Berker, dlatego ich wymiana pozbawiona jest konieczności usuwania całego mechanizmu. Wymieniasz tylko element zewnętrzny i gotowe!

Berker B.Kwadrat Płytka czołowa do gniazda każdego rodzaju

Płytka czołowa to skuteczna ochrona mechanizmu gniazda z uziemieniem, ale też innych rodzajów przyłączy. W naszej ofercie znajdziesz płytki do różnorodnych gniazd wyjściowych, które dopasujesz do używanych przez Ciebie przewodów.

Przykładem niech będą podwójne, potrójne, a nawet poczwórne płytki do gniazd antenowych z opcjonalnym wejściem SAT albo gniazda głośnikowe, TAE i UAE. W tej kategorii zaopatrzysz się także w innowacyjne płytki czołowe z pokrętłem regulacyjnym do ściemniacza obrotowego lub do łącznika i sygnalizatora świetlnego.

Ciekawym rozwiązaniem mogą być gniazdka z zasuwą chroniącą przed kurzem wraz z polem opisowym, które znacznie ułatwi szybką identyfikację danego przewodu w przypadku dużej ich ilości. Inne możliwości to płytki do gniazda głośnikowego połączona z płytką nośną do przyłączy miniaturowych albo wariant do standardowych przyłączy kablowych. Oczywiście znajdziesz tutaj klasyczne rozwiązania z przysłonami styków do gniazda z uziemieniem.

Wszystkie wymienione opcje elementy centralne można stosować z osobnymi pierścieniami oddzielającymi, które także zakupisz w tej kategorii. Dzięki wspomnianemu systemowi one.platform możesz dowolnie wymieniać wszystkie elementy, a nawet mieszać ze sobą te o różnych kolorach. W ramach linii Berker B.Kwadrat dostępne są płytki czołowe w następujących kolorach:

- kremowy połysk,

- biały połysk,

- antracyt mat lakierowany,

- aluminium mat lakierowany.

Płytki czołowe i nie tylko

W naszym sklepie liczy się nie tylko wysoka jakość produktów, ale też ogromny wybór, który pozwoli Ci na stworzenie idealnego systemu elektroinstalacyjnego. Poznaj zatem także pozostałe produkty z serii Berker B.Kwadrat ciesz się idealnym połączeniem designu i funkcjonalności!