Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Gniazdka Elektryczne Berker | Włączniki | Kontakty | Dystrybutor Elmar

BERKER

Berker to marka znana na całym świecie z wysokiej jakości praktycznych rozwiązań elektrycznych dla budynków różnego typu. Posiada szeroką ofertę, adresowaną zarówno do wykonawców niewielkich, prywatnych projektów, jak i inwestycji przemysłowych. Szeroki wybór produktów znajduje się w naszym sklepie internetowym.

Rozbudowana oferta produktów Berker

W przedstawionej ofercie znajduje się osprzęt elektroinstalacyjny i akcesoria elektryczne, umożliwiające kompleksowe wykończenie instalacji montowanych w domach, biurach czy budynkach przemysłowych. Znaleźć tutaj można łączniki elektryczne, gniazda różnego typu (oprócz podstawowego rodzaju również m.in. głośnikowe, telewizyjne, internetowe, hdmi czy USB), a także regulatory temperatury, ściemniacze i pozostały osprzęt, który może znacząco poprawić komfort korzystania z montowanych systemów. Oprócz pełnych zestawów dostępne są również poszczególne części takie jak ramki do gniazdek elektrycznych, klawisze, puszki, płytki wierzchnie oraz pozostałe akcesoria.

Nowoczesne kontakty Berker

Włączniki i gniazdka Berker dostępne są w bardzo różnorodnych formach. Można zdecydować się na podstawowe wersje w odcieniach beżu i bieli lub wybrać modele w nowoczesnych stalowo-czarnych barwach. Dla miłośników oryginalnych rozwiązań przeznaczone są okrągłe kontakty oraz łączniki. Co ważniejsze, istnieje możliwość wyboru produktów z tworzywa sztucznego lub szkła, które prezentuje się znakomicie. Szklane gniazdka elektryczne i włączniki to coraz rozwiązanie wybierane coraz chętniej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów Berker Polska i do wyboru najlepszego osprzętu, odpowiadającego wymaganiom danego wnętrza.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner