Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Hager Berker B.3 ⇒ cena • pełna oferta online hurtowni Elmar

Berker B.3

Hager Berker b.3 to przede wszystkim bardzo interesujące połączenie wyrafinowanego stylu oraz ciekawych materiałów. Główne elementy zostały bowiem wykonane z anodowanego aluminium, które jest bardziej odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, niż tradycyjnie stosowane materiały, a oprócz tego prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Hager Berker b.3 – praktyczne rozwiązanie

Największą zaletą produktów Hager (a zwłaszcza serii Berker b.3) jest ich modułowość. Nie musisz ograniczać się do gotowych rozwiązań – możesz sam kreować własną przestrzeń, w oparciu o własne upodobania i zmysł estetyczny. Dostępne ramki występują w wersjach od jednego do pięciu otworów, dzięki czemu można stworzyć panel, który pozwoli na duży zakres możliwości. W obudowie da się umieścić różnego rodzaju gniazda (od zwykłych, elektrycznych, po telefoniczne, komputerowe, antenowe czy głośnikowe), łączniki, panele sterujące, czy nawet niewielkie głośniki! Wybór jest ogromny, a wszystko zależy wyłącznie od Twoich potrzeb oraz wyobraźni. Oprócz możliwości w wyborze funkcjonalnych właściwości produktów Hager Berker b.3, bez problemu można zdecydować się na ulubiony kolor z szerokiej palety, oferowanej przez producenta. Dostępne są wersje w różnych odcieniach szarości, a także w kolorze czarnym, brązowym, złotym, srebrnym czy czerwonym. Wszystkie elementy wykonane są oczywiście z barwionego aluminium anodowanego. Biorąc pod uwagę różne barwy łączników, gniazdek i innych elementów wewnętrznych, możliwych konfiguracji jest naprawdę dużo.

Produkty Berker b3 dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner