Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Seria Berker B3 wyróżnia się przede wszystkim połączeniem wyrafinowanego stylu i ciekawych materiałów. Główne elementy osprzętu elektroinstalacyjnego zostały wykonane z tworzywa sztucznego – anodowanego aluminium. Takie wykonanie gwarantuje wysoką odporność na korozję, a także uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu o produktach Berker B3 można śmiało mówić, że są połączeniem estetycznego wyglądu i użyteczności. W naszej ofercie dostępne są zróżnicowane produkty Hager Berker, w tym łączniki, ramki, gniazda i płytki czołowe. To jednak tylko niektóre z dostępnych produktów. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości produktów, a przy tym niepowtarzalnym wyglądzie pomieszczeń – postaw na produkty z serii Berker B3!

Berker B.3

Hager Berker B3 – dopasowanie gniazdka do pomieszczenia

Berker to jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów gniazdek elektrycznych. Wzornictwo marki wywodzi się ze szkoły Bauhausu – zostało zainspirowane zasadami prostoty, funkcjonalności i nowoczesności. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z gniazdkami Berker B.3 – są to produkty o nowoczesnym designie i ekskluzywnym wyglądzie. Produkty zostały przede wszystkim stworzone z myślą o wysokich standardach jakości, dzięki czemu do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Gniazda z serii Berker B.3 mają kwadratowy kształt, a przy tym różne rozmiary i style wykonywane w kolorze brązowym, czerwonym, czy złotym. Bez wątpienia umożliwia ich dopasowanie do każdej przestrzeni. Warto również podkreślić, że materiał taki jak aluminium, miedź i stal są bardziej odporne na uszkodzenia od tradycyjnie stosowanych materiałów.

Nowoczesne gniazda Berker B3 zapewniają użytkownikom znacznie większą wygodę. Kontakty mają czujniki, które mogą wykrywać światło, temperaturę, wilgotność i dźwięk. Dodatkowo mogą również rozpoznać, czy urządzenie wymaga naładowania.

Berker B3 – technologia, ekologia i bezpieczeństwo

Seria Berker B3 została wprowadzona jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości wykończenia wnętrz, które spełniają najwyższe standardy funkcjonalności i bezpieczeństwa. Oprócz świetnego designu produkty Berker B3 mogą pochwalić się takimi aspektami jak:

- innowacje technologiczne – produkty są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak łączność z systemami inteligentnego domu, a dodatkowe funkcje takie jak łączniki do rolet umożliwiają zintegrowanie różnych systemów domowych,

- ekologia – producent dba o minimalizację wpływu produkcji na środowisko naturalne i podejmuje działania mające na celu ograniczenie zużycia energii w procesach produkcyjnych,

- bezpieczeństwo – Berker B3 spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i jakości, poddając produkty rygorystycznym testom, które zapewnią maksymalną ochronę użytkownikom.

Berker B3 – cena idzie w parze z jakością

Producent, chociaż jest znany z tworzenia produktów najwyższej klasy, nadal możemy je nabyć w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu jakościowe produkty z najwyższej półki są dostępne na praktycznie każdą kieszeń. Korzystne ceny w połączeniu z wysoką funkcjonalnością i najnowszymi technologiami czynią z serii Berker B3 doskonałe rozwiązanie dla domów prywatnych, jak i budownictwa komercyjnego.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zakup klawisza włącznika pojedynczego z podświetleniem, czy może regulatory temperatury, jedno jest pewne – każdy z elementów serii Berker B3 sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom!