Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

ABB Decento

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

ABB Decento

Linia produktów ABB Decento to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które uwielbiają ciekawie zaaranżowane przestrzenie. Są to w pełni funkcjonalne włączniki i gniazda, które zaskakują precyzją wykonania oraz wyglądem odwołującym się do tradycyjnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które umożliwią wykończenie różnorodnych instalacji w Twoim domu lub biurze. Zapoznaj się z poniższym opisem oraz wybierz wyjątkowy zestaw, który zachwyci każdego użytkownika.

ABB Decento: po pierwsze – funkcjonalność

Nim przejdziemy do charakterystyki stylu produktów z katalogu ABB Decento, warto wskazać na podstawową własność, czyli walory praktyczne. W naszym zestawie znajdują się bowiem łączniki w kilku wersjach, które można dopasować do własnych potrzeb. Oprócz standardowych modeli pojedynczych i podwójnych, w ofercie posiadamy włączniki obrotowe, które oczywiście stanowią nawiązanie do dawniej wykorzystywanych rozwiązań. Trzeba przyznać, że są one niezwykle praktyczne i nadają ciekawy charakter wnętrzu. Do tego dochodzą funkcjonalne przyciski żaluzjowe. Oprócz tego jednymi z ważniejszych akcesoriów w powyższym zestawieniu są gniazda elektryczne – tutaj w wersji pojedynczej. Ponadto możesz liczyć na dodatkowe elementy, takie jak gniazdo antenowe czy teleinformatyczne. Wszystko po to, aby zapewnić możliwość kompleksowego urządzenia pomieszczenia w spójnym stylu.

Oryginalny design gniazdek i włączników ABB

Włączniki i gniazdka ABB Decento odwołują się do sprawdzonych przez lata wzorców projektowych. Styl retro, który reprezentują, na stałe zagościł już w wielu domach i przestrzeniach publicznych. Z tego względu są coraz chętniej wybierane przez miłośników ciekawych rozwiązań stylistycznych oraz osób zainteresowanych tworzeniem niebanalnych wnętrz. Oryginalny, okrągły kształt, delikatnie lśniąca powierzchnia oraz kontrastujące barwy do wyboru (biel i czerń) sprawiają, że jest to niebanalny i niezwykle stylowy dodatek. Na uwagę zasługuje również zastosowany materiał. Nie mamy tutaj bowiem do czynienia z tworzywem sztucznym. Zarówno ramki, jak i same łączniki oraz klawisze wykonane zostały z porcelany, co podkreśla fakt, że są to produkty najwyższej jakości. Ceramika pozwala na uzyskanie dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz na dłużej zachowuje swój początkowy wygląd.

Produkty ABB Decento w hurtowni Elmar

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Gniazda, łączniki, kontakty ABB Decento stanowią niewielki, acz znaczący element w stylizacji każdego wnętrza, w którym się znajdują. Wybierając hurtownię Elmar, zapewniasz sobie produkty ABB serii Decento w cenach niezwykle atrakcyjnych, zwłaszcza w porównaniu do większości ofert pojawiających się w sieci. Zapraszamy do zakupów.