Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Berker, jeden z liderów na europejskim rynku instalacji elektrycznych, proponuje szeroką ofertę najwyższej jakości produktów. Zarówno klawisze z serii Berker K.1, jak i pozostałe produkty wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem, prostotą i wysoką funkcjonalnością. W ofercie naszego sklepu dostępne są klawisze z serii Berker K.1, które będą służyć przez długie lata oraz podkreślą wystrój każdego nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza.

Klawisze - Berker K1

Klawisze Berker K.1 – wysokiej jakości wykonanie

Klawisze Berker K.1, a dokładnie jego elementy centralne i ramka, zostały wykonane z wysokiej klasy tworzyw termoplastycznych. Takie wykonanie klawiszy zadowoli wszystkich klientów, którzy uwielbiają klasyczną formę dodatków, proste kontury oraz konsekwentny kształt. Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w serii Berker K.1 jest układ elementów centralnych w ramkach wielokrotnych poziomych. Klawisze i elementy centralne gniazd prądowych są montowane bezpośrednio obok siebie bez przegrody między nimi.

W ofercie naszego sklepu dostępne są takie modele jak:

  • klawisz pojedynczy Berker K.1,
  • klawisz podwójny,
  • klawisz do łącznika trzyklawiszowego,
  • klawisz z pięcioma dołączonymi soczewkami,
  • klawisz do łącznika seryjnego wieloklawiszowego.

Klawisze Berker K.1 są również przeznaczone do instalacji podtynkowej, doskonale sprawdzając się w wilgotnych pomieszczeniach. Z produktami serii K.1 możliwe jest także sterowanie oświetleniem i systemem obsługi KNX. Dostępne klawisze K.1 są idealnym wyborem do łącznika klawiszowego pojedynczego, uniwersalnego oraz krzyżowego.

Klawisze Berker K.1– ponadczasowe wzornictwo

Uniwersalny, ale elegancki design w połączeniu z szeroko rozbudowanym asortymentem gwarantują znalezienie doskonałego produktu do każdej aranżacji wnętrza. Instalacja podtynkowa stworzona z klawiszami i innymi produktami z serii Berker K.1 pozwoli spełnić wszystkie indywidualne wymagania klientów. Dodatkowym plusem zakupu klawiszy Berker K1 jest łatwość i szybkość w zmianie aranżacji. Jedyne, co wystarczy zrobić, to wymienić osprzęt, a dokładniej elementy wierzchnie – cały mechanizm wciąż pozostaje w ścianie.

Klawisze Berker K.1 dostępne w ofercie naszego sklepu występują w wielu wariantach kolorystycznych takich jak: biały połysk, antracytowy mat, czy aluminium matowe. Klawisze wykonane we wspomnianych kolorach są wykonane z tworzywa termoplastycznego zapewniającego trwałość i natężenie wszelkich barw. Jasne odcienie produktów zostały również stworzone z duroplastu, czyli wysokiej jakości tworzywa odpornego na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Seria Berker K.1 – produkty dla każdego budynku

Seria Berker K.1 stała się podstawowym wyborem w wielu wnętrzach przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, produkty ustanowiły kanon w dziedzinie prostoty, funkcjonalności i ponadczasowości. Po drugie, dzięki wszystkim wspomnianym zaletom, w tym również wytrzymałości, klawisze Berker K.1 i pozostałe produkty z linii stały się standardowym wyborem w budynkach biurowych i mieszkalnych.

Oferta produktów Berker K.1 jest skierowana dla takich zabudowań, jak domy jednorodzinne, budynki komercyjne, czy budownictwo wielomieszkaniowe. Wynika to z faktu, że chociażby budynki użyteczności publicznej potrzebują wytrzymałego i bezpiecznego osprzętu elektronicznego, a właśnie to, w połączeniu z prostą obsługą, gwarantuje forma produktów K.1.