Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Berker TS to seria akcesoriów elektrycznych, które zachwycają niepowtarzalną formą i najwyższej jakości wykonaniem. Produkty z linii Berker TS są również niezwykle uniwersalne i mogą przyczynić się do kontroli różnorodnych systemów elektrycznych. Umożliwiają sterowanie kilkoma źródłami oświetlenia, a także systemem bezprzewodowym KNX RF-quicklink oraz inteligentnym systemem sterowania budynkiem Berker KNX.

Seria Berker TS cechuje się przezroczystą obudową ze szkła, a przyciski są dostępne w takich wariantach kolorystycznych jak chrom, złoty i stal szlachetna. Właśnie dlatego produkty Berker będą doskonałym wyborem dla każdej osoby, która ceni sobie oryginalne rozwiązania jednocześnie urozmaicające pomieszczenia.

Berker TS

Berker TS – gniazdka łączące minimalizm i nowoczesność

Niemiecka skrupulatność produkowanych akcesoriów połączona z wysokim designem sprawiły, że seria Berker TS nie tylko odpowiada na panujące trendy, ale sama je wyznacza. Rozwiązania oferowane w linii TS są gwarancją niezawodności i niezwykłego komfortu użytkowania. Gniazdka, nazywane również płytkami dekoracyjnymi, idealnie przylegają do ściany, a świetnie wyprofilowane bryły, które przyjmują wzór lekko zaokrąglonych krawędzi, nadają gniazdkom elegancki i nowoczesny wygląd. Szkło z kolei zapewnia uniwersalny, jasny kolor, który z powodzeniem można dopasować do każdego typu wnętrza – zarówno tego, w którym przeważają jasne, jak i ciemne barwy.

Jeżeli chodzi o same ramki z serii Berker TS Sensor, oferujemy ich różne wielkości – pojedyncze, podwójne, 4, 6 i 8-krotne. Dzięki temu za pomocą jednego panelu możliwa jest kontrola szeregu różnych instalacji. Jednak bez względu na wybór rozmiaru ramki, każda z nich będzie świetnie współgrać z nowoczesną przestrzenią. System TS jest niezastąpionym wyborem również w modnych i przestronnych aranżacjach industrialnych.

Berker TS – łączniki i systemy o niezawodnej funkcjonalności

Berker TS bez wątpienia wyróżnia się na tle konkurencyjnych instalacji kontrolujących. Jest to zasługą, chociażby panelu z niewielkimi przyciskami, podobnymi do tych, stosowanych w windach. Jednak seria Berker TS wygląda znacznie lepiej, niż elementy wykorzystywane w windach, a oferowane produkty są dostępne również w wersji z jednym przyciskiem.

Elementy dostępne w linii Berker TS mogą być wykorzystane jako standardowe łączniki kontrolujące oświetlenie w danym pomieszczeniu. Jeśli przy zakupie akcesoriów elektrycznych wybór padnie na większą ramkę, będzie to świetna okazja do stworzenia niezwykle funkcjonalnej elektryki w budynku. W dużej ramce wystarczy umieścić odpowiednie produkty z serii Berker TS włączniki oraz Berker TS wyłączniki, po czym przeprowadzić specjalnie dopasowaną instalację. Dzięki temu powstanie panel, który zapewni funkcję sterowania odpowiadającego za kontrolę oświetlenia w całym domu.

Berker TS – cena na miarę nowoczesności

Różnorodność dostępnych opcji technicznych i wizualnych z serii Berker TS sprawiła, że produkty można dostosować do własnych preferencji i potrzeb. Za elegancją, a jednocześnie prostą obudową, kryje się nieprzewidywalna różnorodność instalacyjna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych akcesoriów z serii Berker TS, które pozwolą na całkowitą kontrolę w doskonałym stylu. Wszystkie produkty Berker na naszej stronie są dostępne w atrakcyjnych cenach.