Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Oferujemy w naszym sklepie różnorodne płytki czołowe Berker 1930, które są nie tylko funkcjonalnym elementem każdego gniazda, ale również wyjątkowym dodatkiem estetycznym poprawiającym aranżację domu bądź mieszkania. Dostępne warianty obejmują płytki do gniazd antenowych, przyłączeniowych, wykonane z różnych materiałów, w tym plastiku oraz porcelany, z opcją eleganckiego pokrętła. Te wysokiej jakości płytki czołowe są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie połączenie klasyki z nowoczesnością, dlatego zachęcamy do ich obejrzenia już dziś!

Płytki czołowe

Czym są i w jakim celu służą nasze płytki czołowe Berker 1930?

Płytki czołowe Berker 1930 to kluczowy element systemu instalacyjnego, zapewniający estetyczne wykończenie gniazd elektrycznych, antenowych czy przyłączeniowych. Z tego powodu oferujemy szeroki wybór płytek, które pasują do różnorodnych wnętrz i potrzeb użytkowników.

Płytki czołowe do gniazd z uziemieniem Berker 1930, niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczny styl, czy klasyczną elegancję, dodają wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu, łącząc w sobie wysoką funkcjonalność z niepowtarzalnym designem. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się także płytka czołowa z pokrętłem (do łącznika obrotowego), która umożliwia sterowanie światłem w atrakcyjny sposób.

Wybór materiałów, takich jak trwała porcelana czy wysokiej jakości plastik, zapewnia długotrwałe użytkowanie i łatwość w utrzymaniu. Wszystko to sprawia, że nasze produkty wyróżniają się na tle standardowych rozwiązań dostępnych na rynku swoją wszechstronnością i jakością.

Jakie zalety mają płytki czołowe Berker 1930?

Płytki czołowe Berker 1930 wyróżniają się nie tylko unikatowym designem, ale również wyjątkową jakością. Modele porcelanowe zapewniają w każdym pomieszczeniu klasyczną elegancję i trwałość, podczas gdy wersje plastikowe są gwarancją nowoczesnego wyglądu i łatwości konserwacji.

Każda płytki czołowa z serii Berker 1930 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku, zapewniając łatwą instalację i możliwość dopasowania do różnorodnych potrzeb instalacyjnych. Są one również wyjątkowo funkcjonalne, umożliwiając łatwy dostęp do gniazd, jednocześnie chroniąc instalacje elektryczne przed czynnikami zewnętrznymi.

Jak powstała linia Berker 1930? Jakie ma główne cechy i korzyści?

Płytki czołowe do gniazd Berker 1930 łączą ruch Bauhaus, słynący z połączenia formy z funkcją, której estetyka i wartości są odzwierciedlone w każdym produkcie serii, z nowoczesnością w kontekście technologii produkcji. Każdy model został stworzony przez markę z myślą o użytkownikach ceniących sobie ponadczasowy design i innowacyjność, dlatego doskonale uzupełni zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Oznacza to, że płytka czołowa do gniazda może odgrywać rolę ozdoby i dekoracji stylistycznej.

Dlaczego warto postawić na firmę Berker?

Każda płytka czołowa Berker 1930 to sprawdzone rozwiązanie, doceniane na całym świecie za innowacyjność, jakość i design. Nie bez powodu akcesoria te znajdują zastosowanie w zasadzie wszędzie – zarówno w prywatnym domu, jak i w firmie czy obiekcie użyteczności publicznej.

Elmar, jako jeden z wiodących dostawców urządzeń elektrycznych stawiamy nacisk na ciągły rozwój i oferowanie wyłącznie takich produktów, które warto zamówić i wkomponować do swojego wnętrza. Płytki czołowe do gniazd Berker 1930, od klasycznych po nowoczesne, zostały przez tego producenta stworzone z pasją i zaangażowaniem, mając na uwadze satysfakcję i komfort klientów nie tylko z Europy, ale z całego świata. Koniecznie załóż bezpłatne konto i przejrzyj pozostałe produkty powiązane, i zamów płytki czołowe Berker 1930, korzystając z szybkiej dostawy oraz ogromnego wyboru.