Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Berker to niemiecka firma funkcjonująca od ponad 100 lat, a jej założyciele, tworząc swoje pierwsze produkty, inspirowali się dokonaniami szkoły artystycznej Bauhaus. Łączniki Berker K.5 to produkty stworzone dla każdego miłośnika elegancji połączonej z minimalistycznym designem i bezkompromisową funkcjonalnością. Cała seria K.5 to jedna z najbardziej subtelnych linii producenta.

Łączniki

W naszym sklepie dostępne są najwyższej jakości łączniki Berker K.5 oraz pozostałe osprzęty elektroinstalacyjne takie jak gniazda elektryczne, ramki, puszki oraz klawisze. Każdy z produktów serii Berker K.5 będzie służyć przez wiele lat, podkreślając przy tym wystrój wnętrza. Nie czekaj, wybierz łączniki Berker K.5, które odpowiadają wszelkim wymaganiom klientów i z pewnością pozytywnie zaskoczą swoją jakością!

Berker K.5 i stal szlachetna – nowoczesna forma produktów

Łączniki z linii Berker K.5 są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i aluminium, dzięki czemu produkty wnoszą jednocześnie surowość i elegancję. Dzięki temu łączniki będą świetnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu. Warto również wspomnieć, że stal szlachetna nierdzewna cieszy oczy, dodaje wnętrzom nowoczesnego charakteru i jest wysoce odporna na uszkodzenia, wilgoć oraz zabrudzenia.

Do dzisiaj wszelkie idee założycieli firmy w serii K.5 pozostały nienaruszone – solidność, trwałość i funkcjonalność idą w parze z estetyczną i prostą formą. W przypadku łącznikach postawiono na ostre krawędzie pozbawione krągłości, którym dodatkowego uroku dodaje wcześniej wspomniana stal nierdzewna. Tak wykonany design sprawdzi się w domach, biurach i wszelkich pomieszczeniach służbowych.

Łączniki Berker K.5 – zróżnicowane warianty kolorystyczne i aranżacyjne

Seria Berker K.5 kontynuuje wszystkie założenia innych serii pod względem możliwości konfiguracji końcowego produktu. Wybierając łączniki, możliwa jest dowolna konfiguracja pozostałych elementów takich jak ramki, przyciski, również ze zróżnicowany wariantami kolorystycznymi. Nowoczesny styl to nie jedyna sytuacja, w której odnajdą się łączniki Berker K.5. Jeśli gustujesz w stylu loftowym lub industrialnym, antracyt matowy i minimalistyczny styl będą rozwiązaniem wprost idealnym!

Łączniki i pozostałe produkty serii Berker K.5 w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie oferujemy klasyczne produkty K.5, czyli włączniki, ramki, puszki, klawisze, gniazda i płytki czołowe. Dostępny są również bardziej specyficzny sprzęt taki jak regulatory temperatury, radia, głośniki, ściemniacze i gniazdka antenowe. Same łączniki Berker K.5 mogą być pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne, co pozwala na znacznie większy wybór stopnia oświetlenia.

W ofercie naszego sklepu dostępny jest ogromny wybór gniazdek i innego wyposażenia elektroinstalacyjnego z serii Berker K.5. Najniższa cena, niezrównana jakość i ogromne możliwości konfiguracji to właśnie cechy łączników Berker K.5. Sprawdź serię Berker K.5 i przekonaj się o niepowtarzalnej jakości wykonania produktów!