Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Seria produktów Berker B.7 GLAS na tle innych, konkurencyjnych produktów wyróżnia przede wszystkim dyskretna elegancja. Określenie brzmi dość niecodziennie, ale sama seria z pewnością nie jest produktem spotykanym w każdym sklepie elektronicznym. Jak sama nazwa wskazuje – cechą charakterystyczną produktów jest szkło. Producent zdecydował się na wykorzystanie materiału w celu podkreślenia wyjątkowego charakteru poszczególnych elementów. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów z linii Berker B.7 GLAS, w tym łączniki, ramki i puszki natynkowe, klawisze, a nawet płytki czołowe. Prosta forma, a przy tym wysoka funkcjonalność sprawiają, że produkty Berker B. wciąż znajdują nowych zwolenników. Ty również możesz zostać jednym z nich! 

Berker B.7 GLAS

Berker B.7 GLAS – gniazdka i ramki dla wielu wnętrz

Szeroka oferta produktów oraz szerokie rozwiązania z obszaru rozdziału energii sprawiły, że produkty marki Berker dołączyły do grona światowych liderów produkcji. Cały asortyment został podzielony na kilka różnych linii, charakteryzujących się zupełnie odmiennymi elementami. Gniazdka z serii B7 to propozycja zarówno dla wymagających klientów, którzy szukają ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, jak i dla osób, które uwielbiają piękne elementy podkreślające charakter wnętrza.

Bez wątpienia Szkło dodaje blasku wnętrzom, wyróżniając się na tle każdej ściany i nie pozostając niezauważonym. Nowoczesny wygląd produktów oczywiście idzie w parze z jakością wykonania – ramki z linii Berker B.7 GLAS zostały stworzone z najwyższej klasy hartowanego szkła. Dzięki temu produkty są odpowiednio trwałe i nie tracą na właściwościach wizualnych przez długie lata. Chociaż ramki wykonane zostały z naturalnego szkła, są dostępne w takich kolorach jak: aluminium/antracyt, aluminium/biały. Szklane obramowania są przeznaczone do montażu pionowego i poziomego, ale nie nadają się do puszek natynkowych.

Berker B.7 GLAS – włączniki i wyłączniki w nowoczesnym stylu

Seria produktu Berker B.7 to również linia wyłączników i włączników, które powstały z myślą o minimalistycznym oraz klasycznym stylu. Oprócz ogromnych walorów estetycznych produkty wyróżniają się dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Przed zakupem warto również zwrócić uwagę na rodzaje łączników światła.

Chociażby z serii Berker B.7 GLAS, wyłączniki i włączniki jednobiegunowe obejmują działaniem tylko jedno źródło oświetlenia, natomiast schodowe odpowiedniki umożliwiają zapalenie światła w jednym miejscu, a zgaszenie w innym. Łączniki świecznikowe obejmują działaniem kilka źródeł światła obsługiwanych w jednym miejscu, z kolei łącznik dwubiegunowy pozwala na obsługę dwóch źródeł światła w ramach jednego włącznika. Właściwy dobór łączników Berker B.7 GLAS jest niezwykle ważny – przeróbki pociągają za sobą duże koszty i nakłady pracy, dlatego łączniki mogą okazać się wyborem na resztę życia.

Berker B.7 GLAS – cena dla każdego

Zastosowanie szlachetnych materiałów i uniwersalność produktów serii Berker B.7 w połączeniu z niezwykłą funkcjonalnością pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji wnętrz. Chociaż mogłoby się wydawać, że tak pożądany na rynku produkt jest drogi, ceny elementów z linii Berker B.7 są tak naprawdę dostępne na każdą kieszeń. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na zakup większej ilości produktów z serii, nasz sklep z ogromną przyjemnością wykona indywidualną wycenę zakupu, oferując odpowiedni rabat!