Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker B.7 Glass

Berker B.7 GLAS

O serii B.7 mówi się, że wyróżnia ją dyskretna elegancja. I słusznie. Serię tę charakteryzuje szkło, które producent Berker zdecydował się wykorzystać w celu podkreślenia wyjątkowego charakteru poszczególnych elementów systemu elektrycznego. Świetny design oraz bardzo przystępna cena to nie jedyne cechy produktów serii Berker B.7. 

Łączniki z linii Berker B.7 doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznie urządzonych wnętrzach, jak i przestrzeni, w której dominuje modernizm. Subtelna ramka i ostry, wyraźny kontur tworzą znakomity duet pod szyldem oryginalnego designu. Dzięki niemu pomieszczenia zdecydowanie zyskują na atrakcyjności. 

Uniwersalne gniazdka Berker B.7

Zastosowanie szlachetnych materiałów, uniwersalność produktów serii Berker B.7 oraz ich niezwykła funkcjonalność pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji. Idealne rozwiązanie dla przestrzeni prywatnej oraz biznesowej. Szklane ramki z serii to znak rozwoju technologii i dowód na to, że nowoczesny projekt może podkreślić interior, zachowując jego elegancki charakter. Osprzęt systemów elektrycznych może być montowany w różnego rodzaju materiałach, niemniej produkt szklany w sposób niesztampowy akcentuje prostotę i ergonomiczność.

W przypadku Berker B.7 nie sposób nie wspomnieć o oprawie, która fantastycznie wpływa na spójność każdego wnętrza. I właśnie dlatego to między innymi ten produkt cieszy się niemałym powodzeniem wśród klientów. Całą serię polecają najlepsi eksperci z branży elektrycznej, zwracając uwagę na doskonałą jakość wykonania. 

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner