Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Wszystkie gniazda Berker 1930 dostępne na tej podstronie stanowią atrakcyjne wizualnie połączenie klasycznego stylu z nowoczesną funkcjonalnością. Oferujemy elementy takie jak gniazda głośnikowe pojedyncze i podwójne, gniazda RTV, SAT, przyłączeniowe UAE oraz gniazda USB do ładowania, które różni zastosowanie, lecz łączy bezpieczeństwo eksploatacji i trwałość. Odkryj możliwości, jakie oferują gniazda Berker 1930, i wybierz rozwiązania, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Gniazda

Czym są i w jakim celu służą nasze gniazda Berker 1930?

Gniazdka Berker 1930 to seria produktów zawierająca urządzenia montowane w instalacjach elektrycznych, które umożliwiają bezpieczne połączenie urządzeń elektrycznych ze źródłem zasilania poprzez wtyczkę. Element ten służy zatem jako punkt dostępowy do prądu elektrycznego, pozwalając na ładowanie urządzeń, zasilanie oświetlenia czy uruchamianie sprzętu AGD. Gniazda są kluczowym elementem infrastruktury elektrycznej w budynkach mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych, oferujące użytkownikom elastyczność i wygodę w korzystaniu z różnorodnych urządzeń elektrycznych.

Gniazda Berker 1930 to niezbędny element każdego nowoczesnego wnętrza, zapewniający wysoki komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się różnorodne typy gniazd: od głośnikowych, przez RTV, SAT, po gniazda przyłączeniowe UAE i nowoczesne gniazda USB służące do ładowania urządzeń. Wszystkie te gniazdka elektryczne Berker 1930 mają różne zastosowanie, które należy bezwzględnie dopasować do swoich własnych wymagań i oczekiwań.

Co więcej, dzięki eleganckim płytkom czołowym i nośnym, produkty te stanowią estetyczny element dekoracyjny, który doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi, dodając im nowoczesnego charakteru.

Jak powstała linia gniazda Berker 1930? Jakie ma główne cechy i korzyści?

Inspiracją dla linii gniazd Berker 1930, wedle samego producenta, był ruch Bauhaus, znany z połączenia formy i funkcji, który również narodził się w 1919 roku – tak samo jak marka Berker. Seria ta łączy w sobie całą filozofię Bauhausu, czyli klasykę z nowoczesnością, oferując produkty, które są zarówno ponadczasowe, jak i zgodne z najnowszymi trendami. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczny design, wysoką jakość oraz innowacyjność.

Gniazdka Berker 1930 charakteryzują się wyrafinowanym stylem i są przeznaczone dla tych, którzy poszukują eleganckich, ale zarazem praktycznych rozwiązań. Ich unikalny design i zaawansowana technologia to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych wnętrz, gdzie harmonia formy i funkcji odgrywa kluczową rolę. Ofertę Bauhaus łączy zatem wszystko to, co najważniejsze – doskonałej jakości osprzęt elektryczny oraz atrakcyjna stylistyka. Dzięki estetyce prostych form włączniki i gniazda, szczególnie w kolorze białym, to akcesoria, które sprawdzą się świetnie w każdym wnętrzu.

Dlaczego warto postawić na firmę Berker?

Decydując się na firmę Berker, wybierasz markę z bogatą, bo ponad 100-letnią tradycją, która jest synonimem jakości, designu i innowacyjności. Gniazdka elektryczne Berker 1930 są cenione na całym świecie i ułatwiają życie milionów osób, czyniąc je piękniejszym, łatwiejszym i bardziej komfortowym. Zaangażowanie tego międzynarodowego przedsiębiorstwa w doskonałość zostało potwierdzone licznymi nagrodami, co świadczy o naszej nieustającej pasji do tworzenia wyjątkowych rozwiązań.

Jako lider w dziedzinie wysokiej jakości instalacji elektrycznych, Berker kontynuuje tradycję tworzenia produktów, które łączą klasyczny design z inteligentnymi systemami zarządzania budynkiem. Firma tworzy swoje nowe produkty z myślą o zadowoleniu naszych klientów, dążąc do tego, abyś czuł się z dostępnymi produktami komfortowo przez wiele nadchodzących dekad.

Przejrzyj każde dostępne gniazdko elektryczne Berker 1930 i złóż zamówienie już dziś w hurtowni elektrycznej Elmar, w razie pytań natomiast skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Na wszystkie odpowiemy bez zbędnej zwłoki i tak szybko, jak to tylko możliwe.