Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker Integro Flow | Łączniki | Gniazdka | USB | Hurtownia Elmar

Berker Integro Flow

Seria akcesoriów elektrotechnicznych Berker Integro Flow charakteryzuje się nieskomplikowaną, minimalistyczną konstrukcją, która doskonale sprawdza się w przestrzeniach użytkowych oraz wszelkich budynkach lub obiektach wystawionych na warunki odrobinę bardziej polowe. O co dokładnie chodzi i kiedy warto zdecydować się na produkty z powyższej oferty?

Praktyczne akcesoria Integro Flow dla różnorodnych zastosowań

Łączniki i gniazdka Berker Integro Flow najczęściej wykorzystuje się w domkach letniskowych, a także przyczepach kempingowych. Dodatkowo proste i wytrzymałe akcesoria montowane są w kuchniach, łazienkach czy innych obiektach sanitarnych. Główne znaczenie, oprócz przyjaznej dla użytkownika formy, ma tutaj wykonanie z wytrzymałych materiałów oraz obecność wszelkich systemów zabezpieczających przed zabrudzeniem oraz możliwością dostawania się do instalacji niepożądanych przedmiotów lub substancji. O powyższej własności świadczy fakt, że wszystkie ramki do gniazd oraz łączników występują w wersji klasycznej oraz z osłonką w postaci samodomykającej się klapki. Dostępna jest również specjalnie zaprojektowana zaślepka, która może stanowić doskonałe uzupełnienie np. w przypadku wielokrotnej ramki, w której pojawia się niewykorzystane miejsce.

Kompleksowa oferta funkcjonalnych produktów Berker Integro Flow

W powyższej ofercie znajdziesz gniazda Berker, które mogą zostać dopasowane do jednej z kilku dostępnych ramek. Możliwości są duże, ponieważ największy model posiada aż 5 miejsc do zagospodarowania. Dodatkowym produktem są wspomniane ramki z zabezpieczeniem, a także puszki natynkowe, które pozwalają organizować i chronić przewody przed działaniem niekorzystnych czynników różnego pochodzenia. Często wykorzystywane są m.in. w garażach czy przydomowych warsztatach. Prezentowane akcesoria wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia bardzo przyzwoite właściwości w kontekście odporności na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko. Dzięki temu można mieć pewność, że będą dobrze pełnić swoją funkcję przez długi czas. Cała seria zaprojektowana została po to, aby sprawdzać się w różnych warunkach i zapewniać maksymalną funkcjonalność użytkownikom.

Skorzystaj ze sklepu internetowego Elmar

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty hurtowni Elmar. W naszym asortymencie znajdują się elementy, które umożliwiają stworzenie kompletnego zestawu z katalogu Berker Integro Flow. Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym. Wystarczy złożyć zamówienie, które zostanie dostarczone przez kuriera prosto pod Twoje drzwi.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner