Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Berker Integro Flow to jedyna w swoim rodzaju seria osprzętu elektroinstalacyjnego, której głównym wyróżnikiem są kompaktowe wymiary przy zachowaniu charakterystycznej stylistyki produktów Berker. W naszym sklepie Elmar znajdziesz komplet ramek, gniazdek, przycisków, zaślepek i wszelkiego innego wyposażenia związanego z tą serią.

Berker Integro Flow

Integro flow

Kompaktowa budowa gniazdek jest konieczna w miejscach o znacznie ograniczonej przestrzeni: w przyczepach kempingowych, łodziach, przy meblach kuchennych i toaletach. Właśnie w tym celu powstała seria Integro Flow, której niewielkie rozmiary pozwalają na stosowanie jej w nawet najbardziej niestandardowych warunkach.

Rozmiar elementów nie sprawia, że w Berker Integro Flow gniazdka i kontakty ustępują swoim pełnowymiarowym odpowiednikom pod względem wizualnym! Wręcz przeciwnie, także tutaj można spodziewać się najlepszych współczesnych rozwiązań, które tradycjami sięgają jednak słynnej szkoły artystycznej Bauhaus. Linie proste i okręgi, minimum zdobień, połyskliwe lub matowe jednolite kolory – to prawdziwym miks współczesnego i klasycznego minimalizmu!

Delikatnie zaokrąglona ramka i okrągły klawisz będą pasować do każdego wnętrza nowoczesnego, ale bez problemu odnajdą się też w tradycyjnych przyczepach kempingowych i jachtach o klasycznym wystroju. Dostępne kolory to biel, antracyt mat, brąz mat, czarny połysk, chrom mat lub stal szlachetna. Możesz też dowolnie mieszać kolory gniazd i ramek.

Berker Integro Flow włączniki i gniazdka do zadań specjalnych!

W ramach Berker Integro Flow wyłączniki i inny osprzęt można montować natynkowo lub podtynkowo, co wraz z łatwą instalacją sprawia, że cały proces jest szybki i bezproblemowy. Dodatkowo dostępne w naszym sklepie w serii Berker Integro Flow ramki pojedyncze, podwójne lub potrójne umożliwiają jeszcze większą oszczędność przestrzeni.

Znajdziesz tutaj też dodatkowe zaślepki dla jeszcze lepszej ochronny przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim możesz stosować Berker Integro Flow także w warsztatach, garażach i innych miejscach, w których osprzęt jest narażony na uszkodzenia. Bezpieczeństwo zwiększają także wytrzymałe tworzywa sztuczne użyte do stworzenia komponentów w tej serii.

Zapraszamy do sklepu internetowego Elmar po kompaktowe i estetyczne rozwiązania!

Chcesz urządzić wnętrze jachtu, kampera albo innej ograniczonej przestrzeni, ale nie chcesz rezygnować ze świetnego designu? A może po prostu chcesz, by osprzęt elektroinstalacyjny w danym pomieszczeniu zajmował jak najmniej miejsca? Integro Flow jest idealnym rozwiązaniem. To produkty, które łączą wysoką funkcjonalność, praktyczne rozwiązania i minimalistyczny, elegancki styl. Zastosowania tej serii pozwolą na stworzenie niezwykłych, klimatycznych i przede wszystkim wygodnych w użytkowaniu przestrzeni. W naszym sklepie zaopatrzysz się w gniazda, ramki i inne komponenty, które sprawdzą się wszędzie i w każdych warunkach. Złóż zamówienie w sklepie Elmar i ciesz się funkcjonalnością gniazdek Berker! Zapraszamy!