Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Płytki czołowe Berker Glasserie stanowią w praktyce najważniejsze wyposażenie każdej instalacji elektrycznej, w której liczy się przede wszystkim wygląd. Akcesoria te wpływają bowiem na design gniazda. Oferujemy płytki w jasnych odcieniach, w tym białe uniwersalne i ponadczasowe, jak i czarne, które sprawdzą się najlepiej w nowoczesnych, nieco futurystycznych wnętrzach. Wśród modeli znajdują się te z wstępnie wykonanym otworem, jak i modele z płytkami do wyłamania. Przejrzyj je i zamów już dziś!

Płytki czołowe

Płytki czołowe do Berker Glasserie – poznaj modele dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne płytki czołowe Berker Glasserie z elementami centralnymi, dostosowane do różnorodnych potrzeb instalacyjnych.

Oferujemy płytki czołowe do Berker Glasserie przeznaczone do gniazd antenowych z dwoma i trzema wyjściami, gniazd głośnikowych, jak również do gniazd UAE. Tak duży wybór to prawdziwie kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnych systemów komunikacyjnych i rozrywkowych.

Płytka czołowa do gniazda jest zawsze wykonana z bardzo wysokiej jakości tworzywa wykończonego różnych kolorach, idealnie komponujących się z elegancką i nowoczesną linią Berker 1930 Glasserie. Dzięki temu każda płytka czołowa Berker Glasserie jest nie dość, że funkcjonalna, to również stanowi estetyczny element dekoracyjny, pasujący do różnorodnych wnętrz i stylów.

Piękne i atrakcyjne płytki czołowe Berker Glasserie – poznaj najważniejsze punkty serii

Seria Berker Glass, odzwierciedlająca ducha Bauhausu, sprawia, że każdy produkt tej serii jest wynikiem dążenia do osiągnięcia idealnego balansu między formą a funkcją. Szkło, jako główny materiał, nadaje produktom z tej serii unikatowy charakter i lekkość, umożliwiając ich integrację w różnorodnych aranżacjach wnętrz. Dzięki temu zespolisz dane urządzenie z praktycznie każdą architekturą. Dotyczy to zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni.

Produkty z linii Berker Glass są idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowoczesnych, ale zarazem także wysoce eleganckich rozwiązań do swojego domu czy biura. Elegancja szkła, połączona z minimalistycznym designem, sprawia, że włączniki, gniazdka oraz inne elementy kolekcji stają się wyjątkowymi dodatkami, które podkreślają indywidualny charakter każdego pomieszczenia.

Firma, która od 100 lat wyznacza trendy w elektryce – poznaj historię marki Berker

Historia Berker to opowieść o pasji do doskonałości w projektowaniu przełączników, która rozpoczęła się w niemieckim Sauerland ponad sto lat temu. Założyciele, bracia Robert i Hugo, od początku postawili na jak najefektywniejsze połączenie funkcji z formą, tworzyli bowiem produkty o jasnej i minimalistycznej estetyce. Ta filozofia przetrwała próbę czasu i jest nadal „żywa” w ofercie Berker.

Berker zdobył uznanie na całym świecie dzięki swoim eleganckim i prostym przełącznikom ze szkła, metalu czy tworzywa sztucznego, oraz dzięki systemom, które nie tylko ułatwiają życie, ale również je urozmaicają. Firma kontynuuje tradycję innowacji i doskonałego designu, co znajduje odzwierciedlenie w serii np. Generation R., będącej świadectwem nieustannego dążenia do doskonałości.

Przejrzyj wszystkie dostępne płytki czołowe do gniazd z uziemieniem Berker Glasserie i złóż zamówienie na idealny model dla siebie z pokrętłem już dziś. Zapewniamy błyskawiczną realizację zamówienia, zawsze w czasie zgodnym z deklaracją na naszej witrynie, a także pełną pomoc w razie jakichkolwiek pytań. Jeśli interesuje Cię seria łączników obrotowych nr. 1 na całym świecie, to sięgnij po te marki Berker.