Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Hager Lumina

Włączniki i gniazdka Lumina w ponadczasowej stylistyce to coś, co przyda się w pomieszczeniach różnego przeznaczenia. Zapewniają dużą funkcjonalność, a także mogą występować w wielu opcjach. Do tego dochodzi klasyczny wygląd, który doskonale wpasowuje się w design każdego wnętrza. Produkty Hager Lumina 2 to przede wszystkim połączenie wytrzymałości z atrakcyjną ceną. Ramka montażowa, stanowiąca podstawę włączników i gniazdek, wykonana jest ze stalowej blachy, co zapewnia trwały montaż i wytrzymałość na różnych powierzchniach. Zewnętrzna warstwa wykonana jest z mocnego tworzywa. Co ważne, wszystkie użyte materiały spełniają normy i dyrektywy unijne.

Rodzaje oferowanych akcesoriów

W serii produktów Lumina Hager znajdują się łączniki oraz dedykowane do nich ramki. Bez problemu można dokupić również same klawisze do włączników. Ciekawym elementem są praktyczne ściemniacze, które umożliwiają regulację poziomu jasności w pomieszczeniu. Kolejną rzeczą są gniazdka Hager utrzymane w takiej samej stylistyce – tutaj możliwości jest kilka. Dostępne są tradycyjne gniazdka pojedyncze lub podwójne, a także modele ze specjalną klapką osłaniającą otwory przed zabrudzeniem oraz zabezpieczające je m.in. przed dziećmi. Oferujemy również gniazda komputerowe, telefoniczne lub łączące obie te funkcjonalności. Akcesoria z serii Hager Lumina 2 to utrzymane w klasycznym stylu gniazdka i włączniki, które doskonale sprawdzają się w domowych wnętrzach. Ze względu na swoją uniwersalność pasują również do przestrzeni użytkowych i firmowych.