Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Hager Polo Fiorena

Produkty z serii Hager Polo Fiorena to doskonały przykład połączenia zalet praktycznych oraz ciekawej stylistyki, która pasuje zarówno do mieszkań i domów, jak i biur czy obiektów użytkowych. Dodatkowo można dopasować ramkę do wybranych elementów funkcjonalnych, jak gniazdka czy łączniki. Wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Hager Polo – jakie oferuje możliwości?

W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim elementy włączników i gniazd, takie jak wewnętrzne, metalowe łączniki, ramki, klawisze, ale również dodatkowe akcesoria: regulatory temperatury, ściemniacze, czy czujniki ruchu. Oferta pozwala kompleksowo wykończyć wnętrze pod kątem stosowanych w nim instalacji. Najważniejsze jest to, że decydując się na akcesoria i gniazdka Hager Polo, można dowolnie dopasowywać rodzaj mechanizmów wewnętrznych do danych ramek (które mają do 5 otworów). Dzięki temu łatwo sprawić, by gotowy produkt spełniał specyficzne potrzeby danego pomieszczenia. Do wyboru są przeróżne rodzaje gniazd – od tradycyjnych wejść elektrycznych, po telefoniczne, komputerowe czy antenowe. Seria Hager Polo charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na promienie UV, co znacznie wydłuża żywotność produktów z tej kategorii. Dzięki temu sprawdzą się we wnętrzach użytkowych, gdzie ich eksploatacja jest zazwyczaj dużo większa. Wszystko dzięki zastosowaniu wytrzymałego poliwęglanu. Funkcjonalność połączona jest tutaj z walorami wizualnymi.

Produkty Hager Polo Fiorena wyglądają bardzo dobrze, a przy tym na pierwszy rzut oka można dostrzec, że są solidne i precyzyjnie wykonane.