Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Filtruj według

Hager Polo Fiorena ⇒ cena • wyjątkowe gniazdka w ofercie Elmar

Hager Polo Fiorena

Produkty z serii Hager Polo Fiorena to doskonały przykład połączenia zalet praktycznych oraz ciekawej stylistyki, która pasuje zarówno do mieszkań i domów, jak i biur czy obiektów użytkowych. Dodatkowo można dopasować ramkę do wybranych elementów funkcjonalnych, jak gniazdka czy łączniki. Wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Hager Polo – jakie oferuje możliwości?

W skład naszej oferty wchodzą przede wszystkim elementy włączników i gniazd, takie jak wewnętrzne, metalowe łączniki, ramki, klawisze, ale również dodatkowe akcesoria: regulatory temperatury, ściemniacze, czy czujniki ruchu. Oferta pozwala kompleksowo wykończyć wnętrze pod kątem stosowanych w nim instalacji. Najważniejsze jest to, że decydując się na akcesoria i gniazdka Hager Polo, można dowolnie dopasowywać rodzaj mechanizmów wewnętrznych do danych ramek (które mają do 5 otworów). Dzięki temu łatwo sprawić, by gotowy produkt spełniał specyficzne potrzeby danego pomieszczenia. Do wyboru są przeróżne rodzaje gniazd – od tradycyjnych wejść elektrycznych, po telefoniczne, komputerowe czy antenowe. Seria Hager Polo charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na promienie UV, co znacznie wydłuża żywotność produktów z tej kategorii. Dzięki temu sprawdzą się we wnętrzach użytkowych, gdzie ich eksploatacja jest zazwyczaj dużo większa. Wszystko dzięki zastosowaniu wytrzymałego poliwęglanu. Funkcjonalność połączona jest tutaj z walorami wizualnymi.

Produkty Hager Polo Fiorena wyglądają bardzo dobrze, a przy tym na pierwszy rzut oka można dostrzec, że są solidne i precyzyjnie wykonane.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner