Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Seria K.5 firmy Berker została stworzona dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancki, minimalistyczny design i bezkompromisową funkcjonalność. W naszym sklepie znajdziesz gniazdka Berker K5 i inny osprzęt elektroinstalacyjny, który będzie służył Ci przez długie lata oraz podkreślał wystrój Twoich wnętrz. Daj się zaskoczyć jakością wykonania produktów firmy Berker!

Berker K.5

Berker K5 – stal szlachetna w najlepszym wydaniu

Wysokiej jakości stal szlachetna rzuca się w oczy, dodaje wnętrzom nowoczesnego charakteru i jest wysoce odporna na uszkodzenia, wilgoć i zabrudzenia. Dlaczego więc nie zastosować jej przy gniazdkach, włącznikach i innym sprzęcie elektroinstalacyjnym? W serii Berker k.5 postawiono właśnie na barwę stali szlachetnej nierdzewnej, która w połączeniu z oszczędnym designem tworzy produkt idealny do wszelkich wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym.

Gustujesz w stylu loftowym albo industrialnym? Na pewno docenisz matowy kolor szlachetnej stali i minimalistyczny styl serii Berker K5. Berker to niemiecka firma funkcjonująca od ponad 100 lat, a jej założyciele, tworząc swoje pierwsze produkty, inspirowali się dokonaniami powstającej właśnie szkoły artystycznej Bauhaus. Do dzisiaj idee te pozostały nienaruszone: solidność, trwałość i funkcjonalność musi iść w parze z estetyczną, prostą formą. W serii K.5 postawiono więc na ostre krawędzie pozbawione krągłości w połączeniu z aluminium i nierdzewną stalą szlachetną. Gniazdka i włączniki Berker K.5 są zatem idealnym wyborem w każdym nowoczesnym domu, ale też w biurach i innych pomieszczeniach służbowych.

Berker K.5 – stwórz unikalne warianty produktu

Seria Berker K kontynuuje założenia innych serii pod względem możliwości konfiguracji końcowego produktu. Możesz dowolnie wybierać elementy np. włącznika, dobierając ramki i przycisk oraz ich kolor. Ramka wielokrotna (aż do 5 elementów) to z kolei sposób na połączenie wielu funkcji w jednym miejscu, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad oświetleniem lub innymi sprzętami w Twoim domu.

W naszym sklepie w ramach serii K.5 oferujemy zarówno klasyczne włączniki, ramki, puszki, klawisze, gniazda i płytki czołowe, jak i bardziej specyficzny sprzęt – regulatory temperatury, radia, głośniki, ściemniacze i gniazdka antenowe i audio. Same włączniki mogą być standardowe, pojedyncze, jak i podwójne lub potrójne, pozwalające na większy wybór stopnia oświetlenia. Natomiast stosując akcesoria dodatkowe, możesz stworzyć niepowtarzalne i ergonomiczne wnętrze dzięki kontroli temperatury, rolet, muzyki i wielu innym funkcjom. W razie wyboru innego rodzaju ramki lub przycisku również nie ma problemu z montażem – wystarczy zmienić część zewnętrzną, uniwersalny mechanizm pozostaje bez zmian.

Nasza strona gniazdka.elmar.pl to miejsce, gdzie gwarantujemy ogromny wybór gniazdek i innego wyposażenia z serii Berker K.5 Najniższa cena, niezrównana jakość i ogromne możliwości konfiguracji – to cechy gniazdek Berker. Sprawdź serię Berker K.5, a także inne linie gniazdek i włączników tego producenta i przekonaj się o ich niepowtarzalnej jakości wykonania!