Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Kategorie

Kategorie produktów

Berker K5 - Gniazdka i Włączniki | Aluminium | Edelstahl | Biel

Berker K.5

Osprzęt Berker K.5 to przede wszystkim bardzo praktyczny i elegancki zestaw akcesoriów dla wnętrz różnego typu. Precyzyjne wykonanie cieszy oczy, a zastosowane materiały sprawiają, że całość jest wytrzymała i odporna na upływ czasu. Sprawdź, co dokładnie mamy w ofercie!

Dopracowana stylistyka Berker K5

Gniazdka i włączniki Berker K.5 posiadają dość minimalistyczny design, który charakteryzuje się kanciastymi, ostrymi krawędziami bez zaokrąglenia. Doskonale pasują do nowoczesnych, domowych przestrzeni, ale świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach biurowych. Co ważne, zewnętrzne elementy – ramki, obudowy łączników i gniazd – wykonane są z aluminium lub stali szlachetnej nierdzewnej (edelstahl). Obydwa materiały charakteryzuje wyjątkowy, metaliczny połysk oraz bardzo ciekawy wygląd. Dzięki temu produkty z tej serii chętnie wykorzystywane są w stylowych przestrzeniach, niezależnie od ich charakterystyki funkcjonalnej.

Włączniki i gniazdka Berker K.5

Podstawę powyższej oferty stanowią oczywiście łączniki oraz gniazda, a także wszystkie akcesoria pochodne – ramki, obudowy, klawisze. Pierwsze z nich – łączniki – występują w wersji pojedynczej, podwójnej lub potrójnej. Dzięki temu można pozwolić sobie na większy zakres kontroli źródła światła w danym pomieszczeniu. Naturalnie duża różnorodność występuje w przypadku gniazd – dostępne są wersje elektryczne, antenowe, głośnikowe i wiele więcej. Korzystanie z takich rozwiązań może sprawić, że wnętrze będzie o wiele bardziej praktyczne. Przykładowo, zamiast podłączać głośniki bezpośrednio do sprzętu audio, można przeprowadzić odpowiednio zaplanowaną instalację, która umożliwi wygodne połączenie w miejscu, w którym zewnętrzny kabel przeszkadzałby w użytkowaniu.

Dodatkowe elementy - akcesoria

Berker K.5 to seria, w której dostępnych jest szereg ciekawych akcesoriów, umożliwiających poprawę funkcjonalności danego pomieszczenia oraz wpływających na walory aranżacyjne. Wśród takich elementów znaleźć można na przykład radio podtynkowe, które mieści się w standardowej ramce – służącej również do wykończenia gniazd czy łączników Berker. Do radia dedykowany jest specjalny głośnik, który posiada podobną charakterystykę – można umieścić go w jednej, podwójnej ramce, razem z radiem. Taki zestaw po pierwsze jest niezwykle wygodny – wystarczy umieścić go w danym pomieszczeniu (np. łazience) i można w każdej chwili cieszyć się dźwiękami ulubionej stacji, bez konieczności przenoszenia odbiornika. Po drugie, trzeba przyznać, że radio podtynkowe wygląda bardzo nowocześnie i zwyczajnie pozwala sprawić niezwykłe wrażenie estetyczne. Osobnym produktem są regulatory temperatury. Można zdecydować się na wersję z tradycyjnym pokrętłem i włącznikiem, a także nowoczesny model z wyświetlaczem oraz sterowaniem cyfrowym. Niezależnie od wyboru, wszystkie mechanizmy pasują do uniwersalnych ramek Berker K.5. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru propozycji dopasowanych do własnych potrzeb.

Wszystkie przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszty przesyłki są stałe, niezależnie od wagi. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, wysyłka gratis.


Przelew Pobranie
22 zł 28 zł

banner