Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Ramki szklane

Osprzęt i akcesoria elektrotechniczne to przede wszystkim elementy, które mają umożliwić i ułatwić korzystanie z systemów obecnych w domu (światła, instalacji elektrycznych, anteny telewizyjnej, i wielu innych). W przypadku aranżacji poszczególnych pomieszczeń niezwykle ważny okazuje się również wygląd poszczególnych elementów, wchodzących w skład powyższych instalacji. Chodzi tutaj m.in. o gniazda i łączniki, które mogą przybrać szereg odmiennych form. W poniższej ofercie dostępne są ramki szklane dla serii włączników i kontaktów Simon 54, w różnych wersjach stylistycznych, których instalacja z pewnością wpłynie na poprawę estetyki danego wnętrza.

Ramka szklana Simon 54 - czy warto się na nią zdecydować?

Obecnie najczęściej stosowanym materiałem w przypadku łączników i gniazdek są różnego rodzaju tworzywa sztuczne. Skąd wziął się pomysł na zastosowanie szkła i czy naprawdę warto wybrać tę opcję? Szkło ma przede wszystkim tę zaletę, że prezentuje się o wiele lepiej, od pozostałych materiałów. Ma naturalnie lśniącą powierzchnię, która doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, ale przy wyborze odpowiedniej kolorystyki dopasuje się również do klasycznych kompozycji. Szkło, w przeciwieństwie do plastiku, nie ulega łatwo zarysowaniom, co sprawia, że wygląda dobrze przez długi czas.

Włącznik lub gniazdko szklane od firmy Simon

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie. Szklana ramka Simon 54 to produkt, który spełni swoją funkcję w stu procentach, a do tego będzie stanowił drobny element stylistyczny, wpływający pozytywnie na całe pomieszczenie. Wystarczy wybrać wersję dla siebie oraz wymarzony kolor, aby cieszyć się niesamowitymi właściwościami tych eleganckich akcesoriów.

Sprawdź również naszą całą ofertę Simon 54.