Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Filtruj według

Dostępność
Dostępność
Cena
Cena

Podczas budowy lub remontu osprzęt elektroinstalacyjny jest niezbędny. Możliwe są do zakupu całe moduły lub same mechanizmy, do których należy dobrać odpowiednie klawisze czy ramki. W tym celu warto zapoznać się z klawiszami Berker B. Kwadrat, które budzą ogromne zainteresowanie wśród miłośników klasyki, a także wielbicieli nowoczesnych rozwiązań. Seria B. Kwadrat uzyskała nagrodę Design Award Winner 2000 oraz Good Design, co potwierdza wysoką jakość wykonania i atrakcyjne wzornictwo.

Klawisze - Berker B. Kwadrat

Podwójne i pojedyncze klawisze Berker B. Kwadrat

Klawisze Berker B. Kwadrat są dostępne w wersji pojedynczej i podwójnej. Produkty zostały stworzone z myślą o niezawodnym działaniu połączonym ze świetnym designem, które mogą zostać wykorzystane do łącznika klawiszowego pojedynczego, uniwersalnego, czy krzyżowego. Niektóre z dostępnych modeli zostały także wyposażone w soczewki, których podświetlenie jest realizowane przy wykorzystaniu tylko jednej wkładki jarzeniowej. Osprzęt jest również antystatyczny, odporny na chemikalia zawarte w środkach czystości, a także wytrzymały na wysokie temperatury i promieniowanie UV. Tak szerokie zalety produktów czynią z nich doskonałe rozwiązanie jako klawisze do drzwi czy dzwonka.

Klawisze Berker B. Kwadrat – ponadczasowe wzornictwo

Zarówno klawisze z serii Berker B. Kwadrat, jak i pozostałe produkty wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem, prostotą i wysoką funkcjonalnością. Uniwersalny, ale elegancki design w połączeniu z szeroko rozbudowanym asortymentem gwarantują znalezienie doskonałego produktu do każdej aranżacji wnętrza. Różnorodność produktów z kolei pozwala na stworzenie całej instalacji elektrycznej na miarę indywidualnych wymagań. Dodatkowym plusem zakupu produktów Berker B. Kwadrat jest łatwość i szybkość w zmianie aranżacji. Jedyne, co wystarczy zrobić, to wymienić osprzęt, a dokładniej elementy wierzchnie – cały mechanizm wciąż pozostaje w ścianie.

Klawisze Berker B. Kwadrat dostępne w naszej ofercie występują w wielu wariantach kolorystycznych: kolorze białym z połyskiem, kremowym z połysku, antracycie matowym, a także w kolorze aluminium matowego. Klawisze wykonane w dwóch ostatnich kolorach są wykonane z tworzywa termoplastycznego zapewniającego trwałość kolorów. Jasne odcienie produktów z kolei zostały stworzone z duroplastu, czyli wysokiej jakości tworzywa odpornego na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

Seria Berker B. Kwadrat – produkty dla każdego budynku

Seria Berker B.Kwadrat stała się podstawowym wyborem w wielu wnętrzach przede wszystkim z dwóch powodów. Po pierwsze, produkty ustanowiły kanon w dziedzinie prostoty, funkcjonalności i ponadczasowości. Po drugie, dzięki wszystkim wspomnianym zaletom, w tym również wytrzymałości, klawisze Berker B. kwadrat i pozostałe produkty z linii stały się standardowym wyborem w budynkach biurowych i mieszkalnych.

Oferta produktów Berker B.Kwadrat jest skierowana dla takich zabudowań jak domy jednorodzinne, budynki komercyjne, czy budownictwie wielomieszkaniowym. Wynika to z faktu, że chociażby budynki użyteczności publicznej potrzebują wytrzymałego i bezpiecznego osprzętu elektronicznego, a właśnie to, w połączeniu z prostotą obsługi, gwarantuje kwadratowa forma produktów.