Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.Więcej informacji znajdziesz na tej stronie >>

Karlik Deco

Wywodząca się z Wielkopolski firma Karlik Elektrotechnik specjalizuje się w produkcji produktów elektrotechnicznych różnego rodzaju. W ofercie naszej hurtowni internetowej znajduje się szeroka gama produktów marki, w tym akcesoria z linii Karlik Deco.

Włączniki i gniazdka Karlik Deco - dystrybutor Elmar

W ramach zestawu Karlik Deco można zaopatrzyć się m.in. w łączniki, dostępne w różnych wersjach. Mogą to być standardowe modele z jednym, dwoma lub trzema klawiszami lub też specjalne wersje z oznakowaniem symbolizującym oświetlenie schodów, dzwonek domowy lub też łączniki żaluzjowe lub dwubiegunowe. Wszystkie z nich występują w kilku podstawowych kolorach, które pozwalają dopasować osprzęt elektrotechniczny do aranżacji danego pomieszczenia.

Kolejną grupą produktów są gniazda Karlik, które również mają wiele odsłon. Można zdecydować się na tradycyjne gniazda pojedyncze lub podwójne, z uziemieniem, a także klapką ochronną w kolorze ramki lub przezroczystą. To jednak dopiero początek. W niezwykle rozbudowanej ofercie znajdują się gniazda RTV, antenowe, telefoniczne, komputerowe, głośnikowe, hdmi czy w końcu USB. Pozwalają one na eleganckie zabudowanie instalacji odpowiadających za różnorodne systemy działające w domu lub biurze. Oprócz tego oferujemy akcesoria uzupełniające, takie jak ramki, czy dodatkowe moduły.

Karlik Deco - oferta hurtowni Elmar

Łączniki i gniazdka Karlik Deco charakteryzują się klasycznym, kwadratowym kształtem, z delikatnie zaokrąglonymi rogami. W naszym asortymencie znajdują się wszystkie wymienione powyżej modele w różnych wersjach kolorystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie.